/ Interesanti / Viedtālrunis, kuru var … pīpēt?

Viedtālrunis, kuru var … pīpēt?

CROsusbUkAE_y_W (1)
Oskars Linde uz 21/01/2016 - 18:28 uz Interesanti, Jaunumi, Tālruņi, Video

Elektroniskās cigaretes visiem ir plaši pazīstamas, arvien biežāk var novērot cilvēkus uz ielas vai iekštelpās, izvelkot e-cigareti un ievelkot pa kādam dūmam. Eksperimentēšana ar viedtālruņiem un citiem priekšmetiem, kurus izmantojam ikdienā ir aizgājusi līdz tam, ka ir radīts pirmais viedtālrunis ar pievienotu elektrisko cigareti - Jupiter

Informācija par tā tehniskajiem parametriem ir diezgan skopa. Zināms, ka tam ir Android 4.4 KitKat operētājsistēma. Ekrāna izmērs ir 5,3 collas. Tam ir divi akumulatori, viens viedtālrunim un otrs pīpēšanai, bet tie ir savienoti kopā, tā kā, ja daudz sanāks vilkt dūmus, tad ātrāk izlādēsies viedtālrunis.
Tā tas ir parasts viedtālrunis ar LED gaismiņām un biezām ekrāna apmalēm, bet pievienojot tam līdzi nākošo detaļu, tas kļūst par e-cigaretes un viedtālruņa apvienojumu. Ja ikdienā lietojat abus, tad tagad tie būs kopā. Domājams, ka retāk sanāks aizmirst e-cigareti mājās, jo tā ir savienota ar viedtālruni un 2016. gadā bez tā no mājas iziet nav iespējams.
Princips ir diezgan vienkāršs - tā ir pielāgotas formas e-cigarete, kura kā akumulatoru izmanto viedtālruni, pluss papildus vēl ir sensori un uz viedtālruņa ir uzstādīta Vaporcade aplikācija. Ar sensoru un aplikācijas palīdzību, viedtālrunī var mainīt dažādus pīpēšanas iestatījumus, kā arī kontrolēt dūmu vilkšanas grafiku, ja gadīsies pārkāpt limitu – LED gaismiņa par to Jums signalizēs.
Kartridžā var pildīt dažādus speciālos šķidrumus, pati kompānija piedāvā "Black pearl", "Defiant", "Red dragon", "Serenity" un "The Q". Plašāka informācija par garšām nav, bet nosaukumi ir gana piesaistoši.

Apskati pats 3D skatā

Vaporcade Jupiter ir divi modeļi – viens ar 3G, bet otrs ar 4G, atbilstoši cenas 299 USD un 499 USD. Diemžēl pašlaik Jupiter ir pieejams tikai ASV, vairumā ne vairāk par 5 vienībām reizē. Tas, vai tas mēģinās iekarot Eiropas tirgus, pagaidām vēl nav zināms. Bet kompānijas veids, kā iegūt pircējus ir labs, tas ir arī redzams zemāk esošajā videoklipā, kurā ir norādīts, kādu ļaunumu visā pasaulē nodara parastās cigaretes.

Oficiālais Vaporcade video

0 RAKSTĪT KOMENTĀRU

Sūti Mums Ziņu Šeit

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>