/ Datori / Huawei laiž klajā jaudīgu un vieglu klēpjdatoru – Matebook D 16

Huawei laiž klajā jaudīgu un vieglu klēpjdatoru – Matebook D 16

Matebook
Raitis Misa uz 12/03/2024 - 09:51 uz Datori, Jaunumi

Datori ir kļuvuši par neatņemamu ikdienas sastāvdaļu, tiem pildot ne vien darba un mācību uzdevumus, bet arī kalpojot kā izklaidei – ļaujot klausīties mūziku, skatīties filmas vai spēlēt spēles. Atrast sev piemērotu datoru mēdz būt izaicinoši un bieži vien kompromisa vārdā nākas izšķirties starp datora jaudu vai izmēru. Apvienojot lietotājiem svarīgās veiktspējas un ērtas lietojamības funkcijas, Huawei ir laidis klajā jaunu portatīvo datoru – Matebook D 16.

“Izstrādājot Matebook D 16, galvenā uzmanība tika vērsta uz funkcionalitāti un augsta līmeņa tehnisko veiktspēju, vienlaikus neaizmirstot par tā viegluma un elegances īpašībām. Tas ir aprīkots ar ievērojami lielāku jaudu, tāpat ir viegli pārnēsājams, jo sver vien 1,68 kg, ļaujot lietotājiem veikt gan ikdienišķus darbus, gan veiktspējas ziņā intensīvus uzdevumus, atrodoties ceļā. Turklāt, tas ir pārmantojis Matebook saimes FullView ekrāna dizainu – tam ir 16 collu ekrāns, bet tas sver tikpat, cik standarta 15 collu dators. Tas ir jo sevišķi svarīgi radošo industriju pārstāvjiem, kuriem nepieciešams pilnekrāna skats, lai strādātu ar satura izveidi un multivides rediģēšanu,” norāda Mikus Tillers, Huawei produktu apmācības vadītājs.

Modernizēts procesors un ilgs akumulatora darbības laiks

Huawei Matabook D 16, ko darbina 13. paaudzes Intel Core i5 procesors, var viegli tikt galā ar uzdevumiem, kuriem nepieciešama liela veiktspēja, piemēram, programmēšanu, ilustrāciju izveidi vai video montāžu, kas nereti padara datorus lēnākus vai pat pilnībā tos sabojā.

Veicot sarežģītus uzdevumus, kuri prasa lielāku datora jaudu, ļoti svarīgs ir arī akumulatora darbības ilgums. “Cilvēki pastāvīgi atrodas ceļā – strādā sabiedriskajā transportā, lidostās un kafejnīcās, tāpēc akumulatora darbības laiks ir viena no mūsdienu klēpjdatoru svarīgākajām īpašībām. Matebook D 16 jauda sasniedz līdz pat 56 Wh, ar vienu uzlādes reizi ļaujot, piemēram, skatīties video līdz pat 12,5 stundām,” norāda M. Tillers.

Ņemot vērā lietotāju paradumus un to, cik dažādiem mērķiem klēpjdators tiek izmantots, attiecībā uz to izvēli nevajadzētu pieļaut kompromisus. Izvēloties savām vajadzībām atbilstošu ikdienas palīgu, tas ļaus lietotājiem būt produktīvākiem un radošākiem, lēnam vai smagam datoram vairs neesot par šķērsli.

MatebookSagatavots izmantojot Huawei preses materiālus.

 

0 RAKSTĪT KOMENTĀRU

Sūti Mums Ziņu Šeit

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>