/ Auto / Jaunie MINI Cooper C un MINI Cooper S

Jaunie MINI Cooper C un MINI Cooper S

mini
Raitis Misa uz 22/02/2024 - 07:39 uz Auto, Jaunumi

BMW Group papildina MINI Cooper piektās paaudzes modeļu klāstu ar diviem jauniem benzīna dzinēju modeļiem. Jaunie MINI Cooper C un MINI Cooper S simbolizē vienkāršību un minimālistisku dizainu, kas apvieno tradicionālās zīmola vērtības. Izteiksmīgais priekšējais režģis piešķir jaunajam modelim raksturīgās iezīmes, savukārt interjerā iekļautās digitālās inovācijas nodrošina ērtu un unikālu lietošanas pieredzi.

Jaunie MINI benzīna dzinēja automobiļi būs pieejami ar trīs vai četru cilindru motoriem. MINI Cooper S četru cilindru dzinējs no 0 līdz 100 km/h spēj uzņemt ātrumu 6,6 sekundēs, savukārt MINI Cooper C trīscilindru dzinējs uzņem ātrumu no 0 līdz 100 km/h 7,7 sekundēs. Jaunie MINI Cooper ir aprīkoti ar balstiekārtu un amortizācijas sistēmu, kas uzlabo automobiļa vadāmību. “Mums ir svarīgi, ka papildus pilnībā elektriskajiem MINI modeļiem, spējam piedāvāt arī tādus modeļus kā jaunais MINI Cooper ar benzīna dzinēju. Šis automobilis ir ideāli piemērots visiem, kas vēlas braukt ar klasisku MINI trīsdurvju automobili un novērtē iekšdedzes dzinēja veiktspēju un tam raksturīgo skaņu,” norāda Andris Ustups, BMW un MINI autocentra vadītājs.

Izteiksmīgs un izsmalcināts dizains

MINI Cooper jaunā dizaina mūsdienīgais minimālisms raksturo automobiļa virsbūves virsmas. Īsās pārkares un šaurais motora pārsegs kontrastē ar garo riteņu bāzi, piešķirot automobilim MINI tipiskās proporcijas.

Jaunais astoņstūrainais priekšējais režģis un horizontālie LED dienas gaitas lukturi vēl vairāk izceļ MINI Cooper raksturīgo dizainu. Izteiksmīgo izskatu papildina LED priekšējie dienas gaitas gaismas lukturi un uzlaboti matricas aizmugurējie lukturi.

MINIKlasisks un inovatīvs aprīkojums

MINI Cooper elegantais, minimālisma stilā veidotais interjers iemieso klasiskā MINI vērtības. Uzlabotais stūres rats, apaļais OLED ekrāns un divu toņu tekstila instrumentu panelis rada īpašu plašuma sajūtu. Panorāmas stikla jumts papildina automobiļa gaišo atmosfēru. Nolaižot aizmugurējos sēdekļus proporcijā 60:40, bagāžas nodalījumu var elastīgi paplašināt no 210 litriem līdz pat 725 litriem.

Kā daļa no papildaprīkojuma ir MINI Experience Modes – divi projektori, kas izstaro dažāda dizaina izgaismotus grafiskos elementus uz instrumentu paneļa. Pateicoties projekciju dizaina, salona apgaismojuma un skaņas savstarpējai mijiedarbībai, ir iespējams mainīt salona izskatu un personalizēt savu MINI Cooper. Katram režīmam ir savs dinamiskais fons, un to var izvēlēties atbilstoši vadītāja personiskajām vēlmēm.

Droša un ērta braukšana

Jaunais MINI Cooper piedāvā dažādas palīgsistēmas drošai un ērtai braukšanai. Standarta aprīkojumā ietilpst drošas izkāpšanas palīgsistēma, kas spēj novērtēt apkārtni ap novietoto automobili un brīdina tuvojošos satiksmes dalībniekus pirms durvju atvēršanas. Šī funkcija ne tikai aizkavē durvju atvēršanu, bet arī izmanto gaismas signālus ārpus automobiļa, lai brīdinātu par iespējamu sadursmi.

Braukšanas laikā MINI navigācijas sistēma nodrošina satiksmes 3D vizualizācijas, attēlo pašreizējo satiksmes situāciju, sniedz informāciju par autostāvvietas iespējām, tostarp digitālās apmaksas iespējām, un daudz ko citu. Kameras un radara asistenta funkcijas palielina drošību, atbalstot stūrēšanu un joslas saglabāšanu visaptverošās Driving Assistant Plus sistēmas ietvaros. Automātiskā ātruma un distances kontrole padara braukšanu pilsētā vēl ērtāku.

Inovatīvā MINI Digital Key Plus funkcija pārvērš viedtālruni par automobiļa atslēgu, izmantojot MINI lietotni. Durvis tiek atbloķētas, kad vadītājs atrodas mazāk nekā pusotra metra attālumā no automobiļa. Šo ērto lietošanas pieredzi var digitāli nodot dažādiem lietotājiem.

MINIČetri apdares elementi individuālam izskatam

Jaunie Essential, Classic, Favoured un JCW apdares varianti piedāvā plašas pielāgošanas iespējas. Atkarībā no apdares jaunie MINI Cooper C un MINI Cooper S ir pieejami ar atšķirīgu virsbūves krāsojumu un interjera apdari.

Krāsas var kombinēt ar vienu no četrām jumta krāsām. Ekskluzīva opcija kopā ar Favoured Trim paketi ir izteiksmīgā Multitone jumta dizains ar Spray-Tech, kas apvieno trīs krāsu toņus.

Latvijā jauno MINI Cooper C varēs iegādāties par ieteicamo mazumtirdzniecības cenu 29 990 eiro, bet MINI Cooper S par 33 790 eiro.

Sagatavots izmantojot Inchcape Motors Latvia preses materiālus.

0 RAKSTĪT KOMENTĀRU

Sūti Mums Ziņu Šeit

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>