/ Dzīvesstils / Healthcare Technology and Entrepreneurship Day-konference par inovatīvām idejām veselības jomā

Healthcare Technology and Entrepreneurship Day-konference par inovatīvām idejām veselības jomā

Healthcare-Technology-and-Entrepreneurship
Emīls Skrastiņš uz 29/11/2015 - 14:17 uz Dzīvesstils, Interesanti, Profesionāļiem

Informācija par konferenci

Pagājušo otrdien, 17. Novembrī, Rīgas Ekonomikas augstskolā norisinājās pirmā "Healthcare Technology & Entrepreneurship", jeb "Health Hackers" konference. Konferences mērķis bija klātesošos interesentus iepazīstināt ar jaunām inovācijām veselības jomā, kuras tapušas tepat Latvijā.
Pasākuma laikā bija iespēja dzirdēt pieredzējušu speciālistu prezentācijas par viņu pieredzi un saskarsmi ar veselības attīstību. Pēc konferences sekoja paneļdiskusija, kurā savus jautājumus varēja uzdot arī klātesošie, lai kopīgi diskutētu par to, vai Latvija ir potenciāls kļūt par veselības inovatīvo tehnoloģiju valsti.
Pasākuma noslēgumā, interesenti pavadīja neformālā gaisotnē pie uzkodām un sarunām savā starpā. Uz vēl neatbildētajiem jautājumiem, šajā pasākuma daļā, klātesošie varēja uzdot konferences un paneļdiskusijas dalībniekiem.

Konferences iespaidi

Manuprāt konference bija izdevusies. Tās piedāvātais saturs bija noderīgs un interesants. Konferences noslēguma, jeb "Networking" daļā arī pavērās iespēja iepazīties ar jauniem cilvēkiem un apmainīties pieredzes stāstiem. Arī pasākuma organizētāji uzskata, ka konference bija izdevusies un, ka šāda tipa pasākumi vēl tiks organizēti.
Es ļoti iesaku visiem interesentiem, arī tiem, kuriem inovācijas veselībā nav viņu lauciņš, apmeklēt turpmākos "Health Hackers" komūnas organizētos pasākumus. Tieši tāpēc informācija par turpmākajiem jaunumiem laicīgi tiks publicēta "Zparks" portālā.

0 RAKSTĪT KOMENTĀRU

Sūti Mums Ziņu Šeit

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>