/ Jaunumi / Samsung Galaxy S6 un S6 Edge veikalos no šodienas

Samsung Galaxy S6 un S6 Edge veikalos no šodienas

s6edge-featured
Reinis Zitmanis uz 17/04/2015 - 11:35 uz Jaunumi, Tālruņi

2015. gada 17. aprīlis - S6 un S6 Edge ir nonācis veikalu plauktos

No šodienas Latvijā pieejami jaunie Samsung flagmaņi – Galaxy S6 un Galaxy S6 edge. Apskatniekiem modeļi ir pieejami jau kādu laiku arī dažu veikalu stendos vēl nenopērkami, bet aptaustāmi, tie ir jau kādu brīdi. Visi tie, kas gaidīja uz brīdi, kad tos var nopirkt, nu var doties uz veikaliem. Kā jau flagmanim pienākas, gan iespēju klāsts, gan cena ir atbilstošas. Esam jau pieraduši, ka jauns tālrunis maksā daudzus simtus, taču operatori nāk pretī, sniedzot iespēju tos saņemt uz nomaksu, parakstot līgumus uz pāris gadiem, līdz mēs sagaidām "atkal jauno".

Īsumā par S6 un S6 Edge

Galaxy S6 un Galaxy S6 edge viedtālruņi satur modernākas tehnoloģijas, kas šodien tālruņos vispār ir pieejamas. Abi glīti no skata un arī korpusa izpildījums neliek vilties - plāns un viegls, korpuss ir veidots no izturīgā Corning Gorilla Glass 4 stikla. Jaunajiem modeļiem ir uzlabotas priekšējā un aizmugurējā kameras.

Tie ir vēl ērtāki un intuitīvāki lietošanā, nekā to priekšgājēji (kas ir tikai loģiski), turklāt atbalsta bezvadu uzlādi. Tālruņu klasiskā uzlāde ir pat pusotru reizi ātrāka nekā priekšgājējam Galaxy S5 viedtālrunim – ar 10 minūšu uzlādi ierīci iespējams lietot 4 stundas. Abos modeļos iekļauti arī uzlaboti drošības risinājumi.

Neliels bonuss - paralēli tehniskajiem uzlabojumiem Galaxy S6 pircēji kopā ar ierīci saņem dāvanu komplektu, kurā iekļautas vairāk nekā 33 mobilās aplikācijas un spēles bez maksas. Populārākās no tām ir Endomondo, Deezer, Evernote, lairakstu The Economist un NewYorker Times elektroniskās versijas, Kindle for Samsung, Airbnb, Shazam Encore, VSCO cam un citas.

Cena un apdrošināšana

Samsung Galaxy S6 mazumtirdzniecības cena ir no 699 eiro (Galaxy S6 ar 32 GB atmiņu), atkarībā no izvēlētā modeļa un atmiņas lieluma. Un, protams, Samsung apdrošināšana - iegādājoties tālruni, lietotājam būs iespēja bez maksas aktivizēt ekrāna apdrošināšanas pakalpojumu „Screen Care”.

Galaxy S6 galerija

Samsung Galaxy S6 un S6 edge video

0 RAKSTĪT KOMENTĀRU

Sūti Mums Ziņu Šeit

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>