/ Jaunumi / DPA Industry Day 2015 – konference mākoņskaitļošanas profesionāļiem un interesentiem

DPA Industry Day 2015 – konference mākoņskaitļošanas profesionāļiem un interesentiem

dpa-industry-day-featured-zparks
Reinis Zitmanis uz 22/04/2015 - 08:33 uz Jaunumi, Profesionāļiem

DPA konferencē - biznesa risinājumi un tehnoloģiju tendences.

Šo piektdien, 24. aprīlī Latvijā pulcēsies Microsoft, IBM, Frost&Sullivan un daudzu citu pasaules līmeņa uzņēmumu pārstāvji no Eiropas un ASV informācijas tehnoloģiju konferencē „DPA INDUSTRY DAY 2015”. Starptautiski pazīstami tehnoloģiju eksperti un vizionāri sniegs ieskatu jaunākajos biznesa tehnoloģiju sasniegumos, prezentēs nākotnes tehnoloģiju vīzijas un dalīsies pieredzē ar praktiskiem piemēriem par to, ko ar šīm tehnoloģijām var iesākt ne tikai IT speciālisti, bet arī ikviens uzņēmējs vai ierēdnis. 

Mākoņrisinājumi, Big Data, mobilās tehnoloģijas, biometrija u. tml. – lielākā daļa no mums uz jautājumu vai esam par tiem dzirdējuši, piekrītoši mās ar galvu. Bet ko šie termini īsti nozīmē un vai tie ir ikdienišķi IT risinājumi? Ne mazāk svarīgi - ko mūsu Latvijas uzņēmumiem un organizācijām šis tehnoloģijas spēj sniegt un ko tas maksā? Atbildes un jaunu, praktisku skatījumu uz šķietami sarežģītajām IT nākotnes tehnoloģijām sniegs pasaulē vadošie biznesa tehnoloģiju eksperti konferencē, kinoteātra “Splendid Palace” telpās.

Konference: zināšanas, jautājumi, atbildes un padomi vienuviet

Konferenci apmeklēs vairāk kā 450 dalībnieku un 16 Informācijas Tehnoloģiju speciālisti - profesionāļi no 9 valstīm - ASV, Vācijas, Serbijas, Slovēnijas, Igaunijas, Latvijas, Portugāles, Polijas un Lietuvas.
  • Franck Leveque (Vice President for Automotive and Transportation, Frost & Sullivan, Germany) ar lekciju “Top Global Mega Trends and Their Impact on Business, Cultures and Society”;
  • Imran Razzaq (Microsoft Director, Cloud Services, Public Sector, UK) ar tematu “What's Next for Your Industry and City?”;
  • David Balazic (CONSALTA Director, Slovenia) ar lekciju “Can you afford (not) moving to the Cloud?”;
  • Michael Stasiewicz (IBM Maximo Client Technical Professional, USA) ar lekciju “Manage Your Complex Growing Age Of Assets”;
  • u.c.
Konferencē uzsvars likts uz IT tehnoloģiju jaunākajām tendencēm, mākoņrisinājumu jaunumiem un iespējām biznesa attīstībā, kā arī IT jaunāko tehnoloģiju izmantojamību tādās šobrīd aktuālās jomās kā valsts drošība, pilsētvides un satiksmes infrastruktūras attīstība u.tml.
“Latvijas uzņēmumu spēja konkurēt Eiropas un pasaules tirgū ir ārkārtīgi nozīmīga valsts ekonomiskajai izaugsmei. Šajā digitālajā laikmetā informācijas tehnoloģiju izmantošana var būt izšķiroša biznesam. Šobrīd tikai daļa Latvijas uzņēmumu pilnībā izmanto informācijas tehnoloģiju dotās iespējas, tādēļ novērtēju šādu pasaules līmeņa konferenču norisi Latvijā,” par „DPA INDUSTRY DAY 2015” iniciatīvu saka Latvijas ekonomikas ministre Dana Reizniece-Ozola.

Informācijas tehnoloģijas šodien ir it visur mūsu ikdienā un turpina attīstīties, arvien paplašinot cilvēku un biznesa iespēju robežas. Teorijā šo tēzi apzinās teju ikviens, bet praksē joprojām lielā daļā gadījumu cilvēki, kas atbild par uzņēmējdarbības attīstību un IT cilvēki vienā un tajā pašā uzņēmumā vai iestādē funkcionē kā divas, nesaistītas sistēmas. IT uzņēmumi sūkstās par šo situāciju, tomēr vienlaikusi tieši pašai nozarei būtu jāstrādā, lai to mainītu. Konferences mērķis ir beidzot tuvināt uzņēmumu un organizāciju darbības stratēģisko plānošanu ar mūsdienu IT iespējām; situāciju nozarē komentē DPA direktors Gatis Ošs.

Konferences programma:

Konferenci atklās un par tendencēm stāstīs Franck Leveque, kas ir tirgus un stratēģijas konsultants, kurš savā darbā aptver plaša spektra aktivitātes no patērētāju pētījumiem līdz tirgus un konkurētspējīgas inteliģences stratēģijas definēšanai un plānošanai.

Specializējies automobiļu un transporta nozarē, Franck strādā uzņēmumā Frost&Sullivan kopš 2001.gada, piedaloties autmobiļu un transporta nozares attīstībā Eiropā. Viņš ir European Management team biedrs, vada konsultācijas par labās prakses ieviešanu uzņēmumos, ir atbildīgs par transporta nozares paplašināšanos, iekļaujot nākotnes mobilitāti, dzelzceļa un urbāno transportu, kā arī inteliģentas transporta sistēmas. Franck Leveque ir vadījis vairākus augstvērtīgus projektus saistībā ar tirgus novērtējumu, biznesa modeļu attīstību, konkurētspējīgas stratēģijas izveidi un izvērtēšanu. Viņš ir strādājis ar tādiem uzņēmumiem kā Daimler, Hyundai, GM, Magna, Thales, Nokia-Nacteq, Continental, Siemens un citiem.

Konferences laikā Franck Leveque piedāvās iespēju ieskatīties Top 20 globālajos „mega trendos”, kā urbanizācija, pilsēta kā klients, dabai draudzīgie risinājumi, e-mobilitāte, Y paaudze, virutālā pasaule, kiberkarš, jaunie biznesa modeļi u.c. 

0 RAKSTĪT KOMENTĀRU

Sūti Mums Ziņu Šeit

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>