/ Ierīces / Apskats: Philips bezvadu austiņas SHB8850NC

Apskats: Philips bezvadu austiņas SHB8850NC

jaunsfnsphilips
Emīls Skrastiņš uz 23/02/2016 - 12:00 uz Ierīces, Tests

Skaņu izolējošas austiņas

Šoreiz apskatām Philips SHB8850NC bezvadu austiņas. Zparks.lv uzmanību tās pievērsa sava solījuma dēļ, spēt izolēt 97% fona trokšņu. Un jāteic, ka solījums tika turēts, jo tik tiešām klausoties mūziku uz šīm austiņām (pat ne uz maksimālā skaļumā), pārējie fona trokšņi nebija dzirdami, vai vismaz dzirdami minimāli.

Apskats

Philips SHB8850NC dizainiski necenšas "radīt" par sevi kādu unikālu iespaidu. Veidotas no labiem materiāliem, tās nav izaicinošas ar krāsu vai dizainu, izskatās gana vienkāršas un apkārtējo uzmanību nepiesaista. Austiņu uzstādīšana arī ir pavisam vienkārša - dažas sekundes jāpatur ieslēgšanas poga, tad Bluetooth poga un jāsavieno ar vēlamo ierīci. Ir arī otrs veids kā tās ieslēgt - turot ieslēgšanas pogu un ieslēdzot NFC. Tad atliek, piemēram, viedtālruni pielikt tuvāk austiņām un tās automātiski savienosies pārī. Protams, ja nevēlaties izmantot Bluetooth vai NFC, varēsiet izmantot arī klasisko "vada pieeju". Austiņas ir kompaktas, tās var salocīt, lai vieglāk būtu pārvietot. Bija reizes, kad austiņas izmantoju vairākas stundas no vietas un ne reizi nebija sajūta, ka ausis tiktu nospiestas vai arī rastos vēlme tās novilkt.

Skaņas kvalitāte un izolācija

Šajā gadījumā teiktu, ka pērkot austiņas ir jāizvēlas par to ko vēlas visvairāk: patiešām labu skaņu vai izolāciju. Jo pašas austiņas bija ļoti labas, taču, ja tās vēlas izmantot nopietniem nolūkiem, darbam ar mūziku, vai izbaudīt skaņu tās augstakajā kvalitātē, šīs austiņas nebūs labākais variants. Bija jūtams arī basu trūkums. Taču tas nav iemesls, lai tās nepirktu, jo skaņa kas nepieciešama vidusmēra mūzikas cienītājam ir laba. Un jāatzīst, ka ikdienā vairāk tieši noder austiņas, kuras spēj izolēt apkārtējo skaņu. Un skaņas izolācijas jomā, šīs austiņas noteikti ir izcils variants. Vislielākā bauda bija klausīties mūziku sabiedriskajā transportā, jo tur trokšņu parasti ir visvairāk, taču šīs austiņas sevi pierādīja un veiksmīgi izolēja tos solītos 97% fona skaņu tā, ka pat nākamās pieturas pieteikumu knapi varēja dzirdēt.
Ja izvēlas šīs austiņas arī jāuzmanās no tā, ka būs pagrūtāk pašam sevi dzirdēt runājot. Brīžos, kad runāju caur Skype jūtami pacēlu balsi, jo caur austiņām sevi bija grūtāk dzirdēt, kas arī izraisīja neierastas sajūtas.

0 RAKSTĪT KOMENTĀRU

Sūti Mums Ziņu Šeit

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>