/ Aerokosmoss / airBaltic prezentē Airbus A220 pilnībā aprīkoto lidojumu simulatoru

airBaltic prezentē Airbus A220 pilnībā aprīkoto lidojumu simulatoru

2019_12_3_airBaltic_A220_Simulator_Presentation_2_1200
Raitis Misa uz 04/12/2019 - 08:40 uz Aerokosmoss, Jaunumi

Rīga. Latvijas lidsabiedrība airBaltic 2019. gada 3. decembrī pulcēja Latvijas Republikas satiksmes ministru, partnerus, vietējo un starptautisko mediju pārstāvju, lai airBaltic Training centrā, blakus starptautiskajai lidostai “Rīga”, prezentētu augstākā standarta Airbus A220 lidojumu simulatoru. Šis ir pirmais jaunais lidojumu simulators, ko jebkad iegādājies kāds Latvijas uzņēmums, kā arī jaunākais šāda veida simulators pasaulē.

Latvijas Republikas satiksmes ministrs Tālis Linkaits: “Ir gandarījums redzēt, kā mūsu nacionālā aviokompānija iet līdzi laikam, pārdomāti ieguldot līdzekļus tajos virzienos, kas nodrošina uzņēmuma attīstību un izaugsmi. Jaunais Airbus A220 simulators ir ne tikai augstākā līmeņa apmācību tehnoloģija mūsu pilotiem, bet arī uzņēmuma ieguldījums tīrākā vidē, kā arī pasažieru drošībā, mobilitātē un ērtībās.”

airBaltic izpilddirektors Martins Gauss (Martin Gauss): “Mēs ieviesīsim viena tipa lidaparātu floti, kurā būs līdz pat 80 Airbus A220-300 lidmašīnām, un tas nozīmē, ka turpmākajos gados mēs apmācīsim simtiem jau esošo un topošo airBaltic pilotu. Mēs esam patiesi priecīgi, ka tagad mums ir moderns, pilnībā aprīkots lidojumu simulators, kas atrodas blakus mūsu galvenajai biroja ēkai, tādējādi pilotu apmācību procesu padarot krietni efektīvāku un pieejamāku. Tas arī sniedz lielisku izaugsmes potenciālu mūsu airBaltic Training centram, jo šāds moderns simulators paver dažādas iespējas.”

2019_12_3_airBaltic_A220_Simulator_Presentation_1airBaltic tagad ir pilnībā aprīkots simulators, kas kvalificēts saskaņā ar jaunākajām EASA (Eiropas Aviācijas drošības aģentūras) 2. izdevuma prasībām, ieskaitot labākās precizitātes navigāciju PBN (navigācija, kas balstīta uz veiktspēju) un UPRT (apjukuma novēršanas un atgūšanās apmācības) iespējas, ietverot 60″ Stroke Electric Motion sistēmu, kā arī modernāko vizuālo sistēmu, ko veido četru megapikseļu LED projektoru sistēma un dubulti acu līmeņa displeji. CAE 7000XR sērijas lidojumu simulators, kas aprīkots ar CAE Tropos™ 6000XR vizuālo sistēmu vēl nepieredzētam reālismam, tiks izmantots, lai apmierinātu aizvien pieaugošās pilotu apmācību vajadzības airBaltic Training.

2019_12_3_airBaltic_A220_Simulator_Presentation_3

0 RAKSTĪT KOMENTĀRU

Sūti Mums Ziņu Šeit

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>