/ Datori / Acer modulārais dators

Acer modulārais dators

acer-saliekamais
Reinis Zitmanis uz 02/09/2015 - 13:08 uz Datori

Mazais PC - Acer Revo Build - saliec savu datoru no klucīšiem, gluži kā Lego

Acer Revo Build ir viss vienā (visi klucīši vienā tornī) dators, kas ir saliekams no vairākām iekārtām - modulārā konstrukcijā, kurā ar magnētiem savstarpēji savienojas dažādas datora sastāvdaļas. Attēlā redzamais dators sastāv no taisnstūrveida daļām - katra pilda savu funkciju un tās visas strādā kopā.

Katru no šīm daļām var izmantot arī atsevišķi, kombinējot savas komplektācijas datoru pēc vajadzības. Iespējams, jums ir nepieciešami vairāki datu masīvi datu uzglabāšanai vai rezerves kopiju veidošanai, tad tornis būs augstāks. Turklāt šī datora augšā var novietot kontaktuzlādējamu viedtālruni.

Ja komponenšu, jeb saliekamo telefonu ideja kļūst arvien populārāka, kādēļ, lai arī savu datoru nevarētu salikt kā lego tornīti.. jaudu vai diska ietilpūbu varētu palielināt nomainot detaļas pret spēcīgākām vai iegādāties papildus. Kārtīgs datoru speciālists noteikti vīpsnās, jo datora iekšas taču jau gadiem var nomainīt pret citām, taču neaizmirsīsim, ka lielākā daļa datoru lietotāju savu datoru nekad neatver, kur nu vēl nomaina daļas. Savukārt ja tas būtu kāds klucītis, kas jāpārceļ vai jāpieliek klāt, šis koncepts varētu arī nospēlēt, lai dators kalpotu ilgāk vien pievienojot tam klucīšus.

Revo One - kompakts mājas dators.. uz galda

Tomēr, ja nav vēlme iedziļināties komponenšu izvēlē, bet ir vēlme mājās pēc neliela kompakta datora, kas pieslēgts pie monitora, iespējams ir vērts izvērtēt Revo One, kas ir vēl mazāks "tornītis", kas izskatās gana glīti, lai to turētu goda vietā uz galda. Vairāk informācijas šeit: Revo One

0 RAKSTĪT KOMENTĀRU

Sūti Mums Ziņu Šeit

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>