/ Jaunumi / Latvijā ienāk Huawei P10 viedtālruņi

Latvijā ienāk Huawei P10 viedtālruņi

IMGP4017_DxO_90_1200
Raitis Misa uz 29/03/2017 - 13:08 uz Jaunumi, Karsts, Pasākumi, Tālruņi

Huawei P10 ienāk Latvijā ar īpašu fotoizstādi, kurā visas fotogrāfijas uzņemtas, izmantojot jauno viedtālruni. Fotogrāfiju autori ir pašmāju fotogrāfi, viedokļa līderi un slavenības – mūziķis Markus Riva, fotogrāfi Mārcis Baltskars un Sandis Helvigs, bloga Marble Avenues radītāja Līga Zemture, stiliste un blogere Maija Armaneva, kā arī modele un ceļotāja Līva Oliņa. Pasākumā tika izrādīta arī Huawei P10 kampaņas reklāma, piedaloties mūziķim Markusam Rivam.

Markus Riva, kurš ne tikai ir Huawei P10 kampaņas Latvijas reklāmas seja, bet arī uzņēmis vairākus foto izstādei, stāsta: “Pirmkārt man ir liels prieks sadarboties ar šo progresīvo un pasaulē zināmo zīmolu. Vēl lielāks prieks, ka manās rokās ir Huawei jaunākais viedtālrunis, kuru aktīvi arī izmantoju. Tā kā mans darbs un dzīves stils ir saistīts ar komunikācijām, sociālajiem tīkliem un vizuālām lietām, esmu vairāk nekā sajūsmā par Huawei P10 un iespējām, ko tas sniedz, sākot ar vizuālā materiāla kvalitāti. Man vienmēr ļoti paticis fotografēt, tāpēc domāju, ka savu darbību varu lieliski attīstīt kopā ar šo jauno telefonu un tā kamerām.”

Uzņemot fotogrāfijas, dalībnieki izmantoja Huawei P10 trīs kameru, kas izstrādātas kopā ar vācu fotogrāfijas pionieri Leica Camera AG, sniegtās fotogrāfijas iespējas. Izmantots fona izpludināšanas efekts, portretu uzņemšana gan krāsainā, gan melnbaltā režīmā, kā arī makro fotogrāfija.

Pasākuma laikā Huawei apmācību vadītājs Latvijā Aleksandrs Jekimovs uzsvēra: “Strādāt vietējā tirgū ar pašu fotogrāfiem, viedokļa līderiem un slavenībām ir pagodinājums Huawei un esam priecīgi, ka varējām organizēt šo izstādi. Tas ir apbrīnojami, ko Huawei P10 kamera spēj paveikt profesionālu fotogrāfu un fotogrāfijas entuziastu rokās. Ticu, ka Huawei godam pelnījis savu iesauku #Perfect10.”

Huawei P10 galvenās iezīmes ir Leica Dual-Camera 2.0 Huawei P10 un Leica Dual-Camera 2.0 Pro Edition Huawei P10 Plus viedtālrunī, papildinātas ar 3D sejas noteikšanas algoritmu, dinamisku izgaismošanu, portretu uzlabošanu, dabisku izpludinājuma efektu, Huawei Hybrid Zoom un pasaulē pirmo Leica priekšējo kameru. Tajā uzlabots gaismas sensors, ka arī palielināta objektīva gaismasspēja.

Runājot par programmatūru un čipsetu, Huawei P10 aprīkots ar Kirin 960 procesoru, Huawei Ultra Memory un jauno EMUI 5.1, kā arī 3200 un 3750 mAh baterijām Huawei P10 un P10 Plus viedtālruņos, kam pieejama ātrā uzlāde.

0 RAKSTĪT KOMENTĀRU

Sūti Mums Ziņu Šeit

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>