/ Bizness / Konference „Age of Security Forum 2017”

Konference „Age of Security Forum 2017”

Riga-1200
Raitis Misa uz 09/05/2017 - 10:08 uz Bizness, Drošība, Jaunumi, Pasākumi, Profesionāļiem

„Age of Security Forum 2017” ir starptautisku konferenču sērija, kas notiks Viļņā (11.05.), Rīgā (16.05.) un Tallinā (18.05.). Foruma mērķis ir prezentēt vadošos informācijas drošības risinājumus un metodikas saskaņā ar uzņēmuma „Gartner” rekomendācijām un „Gartner” Magic Quadrants metodiku, kā arī labākās pieredzes un prakses apmaiņa par to, kā efektīvi aizsargāties pret jaunākajiem kiberdraudiem un saglabāt atbilstību vispārīgo datu aizsardzības regulai (GDPR).

Foruma īpašais viesis – Vladislavs Šapiro (Vladislav Shapiro) (ASV), neatkarīgs IT eksperts, daudzu prominentu nozares pasākumu regulārs apmeklētājs, prezentētājs un vieslektors, tostarp Gartner Catalyst, Gartner IDM Summit, IT eksperti un citos. Forumā Vladislavs Šapiro runās par kiberdraudu evolūciju, tendencēm un ES drošības stāvokli, tostarp likumiem par privātu informāciju un GDPR. Balstoties uz savu pieredzi, tendencēm un jaunākajiem datiem (2016-2017), viņš paudīs savu redzējumu par to, kuri kiberdraudi pievērsīs sev lielāko uzmanību un kļūs bīstamāki jau tuvākajā nākotnē.

0 RAKSTĪT KOMENTĀRU

Sūti Mums Ziņu Šeit

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>