/ Uncategorized / Jaunie Samsung gaisa kondicionēšanas produkti

Jaunie Samsung gaisa kondicionēšanas produkti

20160203_124835
Emīls Skrastiņš uz 15/02/2016 - 04:46 uz Uncategorized

4. februārī - Ceļojošās ekspozīcijas "Inovāciju tūre" ietvaros Latvijā prezentētas jaunākās Samsung gaisa kondicionēšanas iekārtas, kas izceļas ar uzlabotu energoefektivitāti un funkcionalitāti. Izstāde janvārī uzsāka ceļu cauri 43 pilsētām 18 valstīs visā Eiropā.

"Samsung attīstās kondicionēšanas iekārtu nozarē, un šobrīd esam aktīvi uzsākuši darbību arī Latvijas tirgū, piedāvājot dažādu jomu uzņēmumiem un arī privātpersonām modernākos, energoefektīvākos un ekoloģiskākos gaisa kondicionēšanas un ēku klimata pārvaldības risinājumus. Tos klātienē bija iespējams aplūkot arī Rīgā "Inovāciju tūres" laikā," pastāstīja Margarita Abraite, Samsung apkures un ventilācijas sistēmu nozares biznesa attīstības vadītāja Baltijas valstīs.

Samsung mini VRF iekārta ar sānu izvadiDVM S Eco 14HP (40Kw) ir jaunais VRF sistēmas gaisa kondicionieris, kas izceļas ar īpašu jaudu. Tas nozīmē - lai apmierinātu privātmājas vai biroju ēkas gaisa kondicionēšanas vajadzības, vairāku dārgu iekārtu vietā var izmantot vienu jaudīgāku, Tādā veidā tiek būtiski samazinātas izmaksas un neērtības, ko rada vairāku ierīču veidotās cauruļvadu sistēmas.
Salīdzinot ar standarta sānu izvades VRF modeļiem, šī kondicionēšanas iekārta uzlabo apkures jaudu par 20% un palielina gaisa plūsmu par 10%.

Energoefektīvā dzesēšanas iekārta DVM Chiller


Pēc Eiropas Savienības stingrāku regulu noteikšanas fluorizēto gāzu izmantošanā, audzis pieprasījums pēc ar ūdeni darbināmām apkures un ventilācijas sistēmām. Jaunajā iekārtā iebūvētā sistēma apvieno mainīgās dzesēšanas šķidruma plūsmu (VRF) un ūdenstvaices gaisa dzesētāja jaudas veiktspēju, tā nodrošinot augstāku energoefektivitāti.
Aprēķināts, ka šī dzesēšanas iekārta ļauj lietotājiem samazināt ikgadējos komunālos maksājumus par 36-50%, salīdzinot ar parastām dzesēšanas iekārtām.

Vienmērīgai gaisa plūsmai - Samsung 360 Cassette


360 Casette kondicioniera konstrukcija veidota tā, ka iekšpusē esošie ventilatori pilnībā veido horizontālu gaisa plūsmu. Tādā veidā, piemēram, gaiss nepūš virsū kaklam un pleciem, un vienmērīgas temperatūras kontrole telpā notiek 360 grādu rādiusā. Šis gaisa kondicionieris izceļas ar funkcionalitāti, dizainu un tas ir pielāgojams arī iebūvēšanai iekārtajos griestos.

Mainīgas dzesēšanas šķidruma plūsmas (VRF) agregātu paaudze


Jaunajam Samsung DVM S 30HP (84Kw) ir vairākas funkcijas, kas palielina tā veiktspēju un uzlabo apkures jaudas darbību par 29%. Pievienojot šai kondicionēšanas iekārtai mūsdienīgākos siltuma pārneses uzgaļus, temperatūras apmaiņu telpā un dzesēšanas šķidruma efektivitāti iespējams palielināt pat par 10%. Savukārt ar jaunā apaļās formas difuzora izmantošanu var uzlabot gaisa plūsmu telpā.

Secinājumi


Samsung ir spēris ļoti nopietnu soli un ieguldījumu kodicionēšanas tirgū. Piedāvātās ierīces ir advancētākas kā lielākā daļa konkurentu piedāvāto. Zemāk bildes no pasākuma un unikāls ieskats Samsung ceļojošajā furgonā.

0 RAKSTĪT KOMENTĀRU

Sūti Mums Ziņu Šeit

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>