/ Aktuāli / Huawei prezentē jaunos nova un nova plus viedtālruņus + MediaPad M3 planšeti

Huawei prezentē jaunos nova un nova plus viedtālruņus + MediaPad M3 planšeti

jaunabilde
Emīls Skrastiņš uz 02/09/2016 - 11:48 uz Aktuāli, Ierīces, Interesanti, Jaunumi, Tālruņi

Berlīnē notiekošajā starptautiskajā patērētāju elektronikas un sadzīves tehnikas izstādē IFA 2016 Huawei prezentēja savu jauno viedtālruņa līniju "Nova". Tika prezentēti divi jauni viedtālruņi- Huawei nova un Huawei nova plus. Huawei nova sērija papildina Huawei ierīču klāstu, kas izdotas 2016.gadā, tai skaitā spēcīgo Mate 8 un sensāciju viedtālruņu fotogrāfijā Huawei P9. Lūk mūsu nelielais ieskaits šajos modeļos.

Huawei mērķis bija radīt viedtālruni kuršs nebūtu flagmaņa statusā, taču tas būtu aprīkots ar konkurētspējīgām detaļām, plūstošu dizainu kas līdzinās augstas kvalitātes flagmaņiem un to varētu atļauties cilvēki ar ierobežotu budžetu. Prezentācijas laikā Huawei vislielāko uzmanīu pievērsa tieši telefona dizainam, tāpēc arī "nova" sērijas modeļos par to ir tik ļoti padomāts.

Huawei Nova

Huawei nova viscaur sedz metālisks korpuss. Līdz ar to tālrunī nebūs iespējams ievietot papildus ārējo atmiņu (SD kartes). Huawei nova sēriju darbina Snapdragon 625 procesors, kas izmanto 14nm tehnoloģiju, lai uzlabotu veiktspēju un samazinātu enerģijas zudumu. un 3 GB brīvpiekļuves atmiņas (RAM). Tā ekrāna izmērs ir 5 collas, kas lieliski paredzēts cilvēkiem, kuriem nepatīk lieli ekrāni vai arī kuri dod priekšroku darbībai ar vienu roku. Telefona sānu malas ir noapaļotas, lai būtu grūtāk telefonu izsviest no rokām. Huawei nova ļoti atgādinās Nexus 6P modeli. To ārējā uzbūve ir ļoti līdzīga. Huawei nova kameru darbinās 12MP kamera un uzņemto materiālu varēs aplūkot uz 1080x1920 liela izšķirtspējas ekrāna. Ar jaunākās paaudzes 3D pirkstu nospieduma lasītāju, Huawei nova atbalsta ātrāku un precīzāku viedtālruņa atbloķēšanu, uzlabotai drošībai un ērtākai foto uzņemšanai. Viens no nozīmīgākajiem "trumpjiem" ir telefona baterijas ietilpība. Huawei nova tā ir 3020 mAh. Telefona uzlāde notiek izmantojot USB Type-C modeli.

Huawei nova plus

Huawei nova un nova plus ir ļoti līdzīgi modeļi specifikāciju ziņā. Huawei nova plus piedāvā nedaudz lielāku ekrāna izmēru- 5,5 collas, 16MP kameru un 3340mAh bateriju. Tāpat tam arī ir video stabilizācija (OIS) kura diemžēl nav iekļauta mazākajā nova tālrunī.

Huawei MediaPad M3

MediaPad M3 8.4 collu ekrāns, aprīkots ar Huawei ClariVu 3.0 ekrāna tehnoloģiju, piedāvā skaidru attēlu ar izteiktām detaļām, izfiltrējot kaitīgo zilo gaismu, kas noslogo lietotāja acis. Planšetdatoram ir 82% ekrāna un korpusa attiecība, padarot ierīces izskatu vizuāli pievilcīgāku. Ierīces industriālais korpuss radīts no smalkas klases alumīnija, dodot planšetdatoram eleganti vienkāršu izskatu.
MediaPad M3 iestrādātā Harman Kardon audio sistēma radīta un pielāgota, lai lietotājiem sniegtu unikālu skaņu pieredzi iestrādātu planšetdatorā.
Huawei ir aprīkots ar 8MP kameru (no abām pusēm). Tam ir 4GB brīvpiekļuves atmiņa (RAM) un 5100mAh jaudīga baterija.

Pieejamība

Huawei nova ar 32GB ROM un 3GB RAM atmiņām un Huawei nova plus ar 32GB ROM un 3GB RAM būs pieejami no oktobra. Huawei nova būs pieejams vairāk nekā 50 valstīs un reģionos, tai skaitā Vācijā, Austrijā, Spānijā un Francijā, savukārt nova plus būs pieejams Spānijā, Itālijā, Kanādā un vēl vairākos reģionos.

Viedtālruņu cenas būs sākot no 399 eiro standarta modelim un 429 eiro nova plus. Pieejamās korpusa krāsas būs zelta, sudraba un tumši pelēka.

0 RAKSTĪT KOMENTĀRU

Sūti Mums Ziņu Šeit

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>