/ Aplikācijas / Clusterpoint Challenge 2015 – konkurss izstrādātājiem

Clusterpoint Challenge 2015 – konkurss izstrādātājiem

clusterpoint_challange
Raitis Misa uz 25/03/2015 - 10:58 uz Aplikācijas, Jaunumi, Profesionāļiem, Programmas

SIA Clusterpoint izsludina konkursu Clusterpoint Challenge 2015. Konkursa dalībnieku mērķis - izveidot un izstrādāt jaunus web programmatūras risinājumus (web aplikācijas, mobilās lietotnes), izmantojot Clusterpoint Cloud datu apstrādes platformu. Konkurss norisinās no 23.03.2015 - 12.04.2015. Balvu fonds - 6000 EUR.

Konkursā aicināti piedalīties individuāli dalībnieki vai arī dalībnieku grupas un komandas, bet nedrīkst piedalīties Organizatoru un Partneru darbinieki, saistīto uzņēmumu darbinieki, kā arī darbinieku pirmās pakāpes radinieki.

Lai piedalītos konkursā, ir nepieciešams reģistrēties un izveidot Clusterpoint Cloud lietotāja kontu konkursa mājaslapā. Tad jāizstrādā interneta aplikācija par jebkādu tēmu, risinājumā izmantojot Clusterpoint Cloud datu apstrādes platformu. Kad aplikācija gatava, tās kods ir jāiekopē portālā github.com, bet strādājošās web aplikācijas hipersaite (vai prezentācija) ir jānosūta konkursa rīkotajiem uz e-pastu. Ja izveidota mobilā lietotne, jānosūta izveidotās aplikācijas fails vai arī jānorāda saiti uz attiecīgo mobilās platformas veikalu.

Iesniegtie risinājumi tiks vērtēti, izmantojot šādus kritērijus:

  • idejas kvalitāte: risinājuma radošums, oriģinalitāte un "wow" faktors;
  • idejas īstenošana: cik intuitīva un saprotama ir lietotāja saskarne, kopējais UX;
  • tehniskais izpildījums: cik lielā mērā izmantotas Clusterpoint Cloud datu apstrādes iespējas.

Pirmās vietas ieguvējs saņems 3000 EUR, otrās vietas ieguvējs saņems 2000 EUR, bet trešās vietas ieguvēs saņems 1000 EUR.

Visi konkursam iesniegtie darbi veidojami kā OpenSource risinājumi un publiskojami github.com portālā. Risinājuma autori saglabā tiesības norādīt sevi kā izstrādāto aplikāciju autorus un konkursa organizators nepretendē pārņemt autortiesības.

Uz priekšu!

0 RAKSTĪT KOMENTĀRU

Sūti Mums Ziņu Šeit

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>