/ Foto / Canon izlaiž EOS 5DS un EOS 5DS R kameras ar 50,6 MP izšķirtspēju

Canon izlaiž EOS 5DS un EOS 5DS R kameras ar 50,6 MP izšķirtspēju

EOS 5DS R FSL-1200
Raitis Misa uz 09/02/2015 - 08:42 uz Foto, Jaunumi, Profesionāļiem

Canon izlaiž EOS 5DS un EOS 5DS R – augstas izšķirtspējas pilnkadra DSLR kameras. Jaunās kameras piedāvā šobrīd lielāko megapikseļu skaitu, kāds pieejams pilnkadra sensorā – 50,6 MP.

EOS 5DS ir aprīkota arī ar “zemfrekvenču filtru” un izmantojama ikdienas situācijas. Ainavu fotogrāfiem noteikti patiks EOS 5DS R, jo tai šī filtra nav. Tātad attēla detalizācija būs vēl augstāka. Muarē efekts esot “pašnoņemošs”. Proti sensora pikseļi izvietoti tā, lai to maksimāli mazinātu.

Augstas izšķirtspējas sensoram, protams, neder kurš katrs objektīvs. Lai nodrošinātu to, ka optikas izšķirtspēja atbilst lielajai sensora izšķirtspējai, Canon izlaiž arī EF 11-24mm f/4L USM platleņķa objektīvu.

Noderīga ir iespēja iestatīt trīs kadrēšanas koeficienta režīmus: 1,3x, 1,6x un 1:1. Kadrēšanas koeficienta režīmi, kas atainoti arī skatu meklētājā, nodrošina iespēju, piemēram, uzņemt 19 MP fotoattēlus ar kadrēšanas koeficientu 1,6x.

Autofokusa sistēma atbilst augstākajām prasībām. Kamerām ir 61 punkta AF sistēma ar 41  krustenisko punktu. Tas ļauj viegli sekot arī kustīgiem objektiem.

EOS 5DS Galvenie parametri:

  • 50,6 MP CMOS sensors ar diviem DIGIC 6 procesoriem;
  • 150 tūkstošu pikseļu RGB+IR mērīšanas sensors;
  • Spēj uzņemt līdz 5,0 kadriem sekundē;
  • 61 punkta AF;
  • Fotografēšana, izmantojot kadrējuma koeficientu.

0 RAKSTĪT KOMENTĀRU

Sūti Mums Ziņu Šeit

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>