/ Aerokosmoss / CAA sertificē airBaltic Airbus A220 lidojumu simulatoru

CAA sertificē airBaltic Airbus A220 lidojumu simulatoru

2019_11_27_airBaltic_A220_Simulator_Certified_2_1200
Raitis Misa uz 27/11/2019 - 10:46 uz Aerokosmoss, Aktuāli, Jaunumi

Rīga. Latvijas Civilās aviācijas aģentūra (CAA) sertificējusi Latvijas lidsabiedrības airBaltic Airbus A220 augstākā standarta lidojumu simulatoru, kas tagad atrodas airBaltic Training centrā blakus starptautiskajai lidostai “Rīga”. Šis ir pirmais jaunais lidojumu simulators, ko jebkad iegādājusies kāda Latvijas lidsabiedrība.

airBaltic lidojumu vadības vecākais viceprezidents Pauls Cālītis uzsver: “Šī ir lieliska investīcija nākotnei un aviācijas nozares attīstībai Latvijā. Jaunais simulators ir svarīga airBaltic Training  papildu konkurētspējas priekšrocība, jo pašlaik Eiropā ir tikai divi Airbus A220 simulatori un šis ir jaunākais CAE 7000XR sērijas simulators pasaulē. Mūsdienīgais pilna lidojuma simulators, kas atrodas tieši blakus mūsu galvenajam birojam Latvijā, tagad vienkāršo apmācību procesu un veicina izmaksu samazināšanu.”

airBaltic tagad ir pilnībā aprīkots simulators, kas kvalificēts saskaņā ar jaunākajām EASA (Eiropas Aviācijas drošības aģentūras) 2. izdevuma prasībām, ieskaitot labākās precizitātes navigāciju PBN (navigācija, kas balstīta uz veiktspēju) un UPRT (apjukuma novēršanas un atgūšanās apmācības) iespējas, ietverot 60″ Stroke Electric Motion sistēmu, kā arī modernāko vizuālo sistēmu, ko veido četru miljonu megapikseļu LED projektoru sistēma un dubulti acu līmeņa displeji. CAE 7000XR sērijas lidojumu simulators, kas aprīkots ar CAE Tropos™ 6000XR vizuālo sistēmu vēl nepieredzētam reālismam, tiks izmantots, lai apmierinātu aizvien pieaugošās pilotu apmācību vajadzības airBaltic Training.

Simulateur A350

0 RAKSTĪT KOMENTĀRU

Sūti Mums Ziņu Šeit

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>