/ Jaunumi / Spēks mostas

Spēks mostas

Speks mostas-1200
Raitis Misa uz 30/11/2014 - 09:48 uz Jaunumi, Video

Īsteni fani jau noteikti ir redzējuši piektdien YouTube izvietoto oficiālo Zvaigžņu karu pieteikuma rullīti. To bez emocijām skatīties nav iespējam, ja vien “visa tā padarīšana” nav pilnīgi vienaldzīga. Kad sāk skenēt labi pazīstama melodija, ir sajūta, ka grauž acīs...

Jā līdz septītās firmas – Spēks mostas (Star Wars: Episode VII - The Force Awakens) iznākšanai 2015. gada 18. decembrī vēl jāgaida vairāk kā gads, bet pēc tam, kad pabeidzis trešo epizodi Lūkass paziņoja, ka Zvaigžņu karu filmu vairs nebūs, tas tāds nieks vien ir.

Rullītis ir vien minūti un 38 sekundes garš, bet zinātājam atklāj daudzas lietas, ko varam sagaidīt septītajā filmā.

Tas, ka “ātrākā grabažu kaudze galaktikā” rotaļājoties izvairās no pāris impērijas iznīcinātājiem, pirmkārt, nozīmē to, ka kāds slavens kapteinis ir atgriezies un gan jau, ka ne kā otrā plāna spēlētājs. Bet faniem tas nozīme daudz ko vairāk. Te saskatāma stingra norāde uz to, ka filmas veidotāji ir ņēmuši vērā pirmajām trijām filmām veltīto kritiku un atgriezīsies pie oriģinālo (4. līdz 6.) filmu stila. Galu galā, tieši šīs filmas bija tās, kas pa īstam uzsāka moderno specefektu kino un vēl daudz, daudz ko citu.

Redzam, ka filmā darbosies Sithi un, ka gaismas zobeni ieguvuši jaunu veidolu, būs jani R2D2 tipa roboti vai esošie tiks pamatīgi uzlaboti. Skatieties paši, gan jau ieraudzīsiet vēl ko.

2 RAKSTĪT KOMENTĀRU

Sūti Mums Ziņu Šeit

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

2 Komentāri
 • 08/12/2014

  Saturs jauks, bet tik daudz paviršības un gramatikas kļūdu tādā īsā tekstā!!!! Tik tiešām, kā raksta autors: “Saskaisties paši, gan jau ieraudzīsiet vēl ko.”

  Rita
  Reply
  • 11/12/2014

   Paldies par konstruktīvo kritiku! Valodas pieskatītāju vajag, tas tiesa.

   Raitis Misa
   Reply