/ Dzīvesstils / Samsung QLED televizoru prezentācija

Samsung QLED televizoru prezentācija

Samsung QLED TV (3)-1
Emīls Skrastiņš uz 23/03/2017 - 18:40 uz Dzīvesstils, Interesanti, Jaunumi

Vai attēls būs pietiekami labs arī spilgtā saulē? Kura ir televizoram piemērotākā vieta telpā? Kur ir palikušas visas papildierīču pultis? Šīs ir dažas no galvassāpēm, kas atrisinātas ar jaunajiem Samsung QLED televizoriem, kuri tagad ir pieejami arī Latvijā. Samsung QLED modeļi izceļas ar īpaši labu attēla kvalitāti, plašu gudro funkciju klāstu un augstvērtīgu dizainu.

Kas tad jauns Samsung QLED TV?

Pirmo reizi 100% krāsu apjoms


Pateicoties attīstītākai kvantu punktu tehnoloģijai, jaunajiem QLED TV ir vēl labāka attēla kvalitāte un plašāks krāsu spektrs. QLED TV izstrādē ņemti vērā visi galvenie attēla kvalitātes aspekti, tostarp skatīšanās leņķis, krāsu daudzums, spilgtums un attēla kontrasts, kā rezultātā QLED TV var attēlot precīzas krāsas un sasniegt 100% krāsu apjomu, kas ir augstākais šobrīd pieejamais līmenis. Iegūtā akreditācija vienā no Eiropā lielākajām tehniski-zinātniskajām asociācijām – Verband Deutscher Elektrotechnieker (VD) – ir apliecinājums tam, ka Samsung QLED TV spēj atainot visreālistiskākās krāsu gammas.

Turklāt QLED TV bagātīgie un dziļie melnās krāsas līmeņi un attēla kontrasts nodrošina vienādi labu skatīšanās pieredzi jebkādā telpas apgaismojumā. Ar augsto HDR 1500 līmeni skatītāji var redzēt ikvienu attēla detaļu tā, kā to bija paredzēts parādīt – bez krāsu zuduma vai pārveidošanas.

Vienkāršas „gudrās funkcijas”


Uzlabotā tālvadības pults Samsung One Remote Control tagad atbalsta vairāk ierīču un piedāvā balss vadības iespējas Smart TV funkcijām, ļaujot televizoru un tā papildierīces pārvaldīt ar vienu pulti. Paplašināts arī Samsung Smart Hub, sniedzot iespēju to lietot vēl ērtāk un intuitīvāk. Apvienojumā ar jaunāko Smart View lietotni, kas pieejama Android un iOS mobilajās ierīcēs, televizora īpašnieki savu Smart Hub var vēl vairāk personalizēt.

Televizoru var novietot praktiski jebkur


QLED jaunais ‘neredzamā savienojuma’ kabelis ļauj sakārtot daudzos vadus, kas visbiežāk atrodas aiz televizora. Tas ir viens optiskais kabelis, kas apvieno televizoram pievienotās ierīces, piemēram, mājas kinozāles, skaļruņus, spēļu konsoles un citas.

Jaunie Samsung televizori ir piestiprināmi pie pašas sienas – tuvāk nekā jebkad agrāk, un instalācijas process ilgst aptuveni 15 minūtes. Turpretī tiem, kuri nevēlas TV stiprināt pie sienas, ir pieejama virkne modernu Samsung TV statīvu, piemēram, Studio statīva dizains līdzinās molbertam, savukārt ar Gravity statīvu TV var ērti pagriezt, tādējādi nodrošinot optimālu skatīšanās pieredzi no jebkura leņķa. Televizors veidots 360 grādu dizainā, tāpēc tas ir pievilcīgs no visām pusēm – arī aizmugures.

Latvijā ir pieejami trīs QLED modeļi – Q9, Q8 un Q7, izmēros no 55 collām līdz 88 collām. To aptuvenā mazumtirdzniecības cena ir no 2199 eiro, un tos var iegādāties gan tirdzniecības centrā “Elkor Plaza”, gan citos lielākajos elektrotehnikas veikalos.

Vienlaikus ar QLED TV Samsung Latvijā piedāvā arī jaunāko Premium UHD TV modeļu sēriju – to aptuvenā mazumtirdzniecības cena atkarībā no ekrāna izmēra ir no 1249 līdz 4999 eiro.


Autors: preses relīze0 RAKSTĪT KOMENTĀRU

Sūti Mums Ziņu Šeit

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>