/ Dzīvesstils / Samsung prezentē Galaxy S20 un salokāmo Galaxy Z Flip

Samsung prezentē Galaxy S20 un salokāmo Galaxy Z Flip

Samsung Galaxy Z Flip (2)_1200
Raitis Misa uz 12/02/2020 - 07:53 uz Dzīvesstils, Jaunumi, Karsts, Tālruņi

Samsung Electronics atklājis jauno Samsung Galaxy S20 flagmaņu sēriju, kurā iekļautie modeļi Galaxy S20, Galaxy S20+ un Galaxy S20 Ultra izceļas ar kameru, kurā apvienots mākslīgais intelekts un Samsung līdz šim lielākais attēla sensors izcilu fotoattēlu radīšanai, iespēju uzņemt 8K video, kā arī citām inovatīvām tehnoloģijām. Vienlaikus oficiāli atklāts Galaxy Z Flip viedtālrunis, kas izceļas ar uzņēmuma pirmo salokāmo īpaši plāna stikla 6,7 collu ekrānu. Turklāt Galaxy Z Flip ir inovatīva un paslēpta locījuma vieta, kas ļauj tālruni viegli nofiksēt dažādos leņķos, un pārlocīts tas ērti ieguļ plaukstā. Latvijā jaunā ierīce būs pieejama jau februāra beigās.

Samsung flagmaņi ar 5G savienojamību

5G iezīmē jaunas mobilo inovāciju desmitgades sākumu. Lai atbalstītu jaunās paaudzes savienojamību, Galaxy S20+ un Galaxy S20 Ultra ir aprīkots ar svaigākajām 5G tehnoloģijām. Galaxy S20+ un Galaxy S20 Ultra ir pirmās ierīces, kas spēj izmantot gan sub-6, gan mmWave iespējas.

Galaxy S20, Galaxy S20+ un Galaxy S20 Ultra

Galaxy S20, Galaxy S20+ un Galaxy S20 Ultra

Kamera prasīgam lietotājam

Pateicoties viedtālruņu pieejamībai, tagad vairāk nekā jebkad cilvēki iemūžina savas dzīves mirkļus un dalās ar tiem, tāpēc kamera ir viens no svarīgākajiem faktoriem, izvēloties jaunu ierīci. Galaxy S20 ir radīts, lai atbilstu mūsdienīgam dzīvesstilam – tas aprīkots ar pavisam jaunu kameru sistēmu, ko darbina mākslīgais intelekts un kurā iebūvēts līdz šim Samsung lielākais attēla sensors.

  • Satriecoša detalizācija. Galaxy S20 sērijas viedtālruņu kamerām ir īpaši augsta izšķirtspēja – Galaxy S20 Ultra aprīkots ar 108 MP kameru, bet Galaxy S20 un S20+ ar 64 MP kameru, lai uzņemtos attēlus varētu viegli apstrādāt, izgriezt vai pietuvināt. Turklāt viedtālruņos iebūvētais sensors var uztvert vairāk gaismas un nodrošināt izteiksmīgas fotogrāfijas pat sliktā apgaismojumā. Galaxy S20 Ultra iet vēl soli tālāk – tā kamera spēj dinamiski pārslēgties no augstas izšķirtspējas 108 MP režīma uz 12 MP režīmu, pateicoties progresīvām tehnoloģijām, kas sensora līmenī apvieno deviņus pikseļus vienā.
  • Iespaidīga pietuvināšana. Ar Galaxy S20 Space Zoom tehnoloģiju iespējams pietuvināt skatu pat no ļoti liela attāluma. Ar Galaxy S20 un S20+ var pietuvināt līdz 30 reizēm, bet S20 Ultra ir aprīkots ar revolucionāru objektīvu un mākslīgo intelektu, kas ļauj ar Space Zoom pietuvināt līdz pat 100 reizēm. Galaxy S20 lietotāji var uzņemt attēlu un ērti izgriezt vai apstrādāt to, nezaudējot kvalitāti.
  • Viens video, daudz iespēju. Pateicoties mākslīgā intelekta kameras tehnoloģijām, Single Take režīms ļauj notvert labākos mirkļus – uzfilmējot vienu video, no tā pēc tam var iegūt vairākus fotoattēlus un video, piemēram, izgrieztu kadru vai ultra platleņķa attēlu.
  • Filmē 8K kvalitātē. Galaxy S20 ļauj uzņemt 8K video, kuros iemūžinātie mirkļi būs tādā kvalitātē un krāsās kā dzīvē. Uzfilmētos video var pārraidīt Samsung QLED 8K televizorā, lai izbaudītu augstākās klases attēla kvalitāti. Pateicoties īpašas stabilitātes režīmam un mākslīgā intelekta kustību analīzei, pat dinamiskos apstākļos var uzņemt stabilus video, neizmantojot statīvu.
Galaxy S20 Ultra ar 10x optisko tālummaiņu un 100x digitālo tālummaiņu

Galaxy S20 Ultra ar 10x optisko tālummaiņu un 100x digitālo tālummaiņu

Augstākās klases aprīkojums

Jaunākajos Samsung flagmaņos – Galaxy S20 sērijas viedtālruņos – izmantotas premium tehnoloģijas. Galaxy S20 ir līdz šim visdrošākā Samsung ierīce, kas aprīkota ar Knox – industrijas vadošo mobilās drošības platformu, kas aizsargā tālruni no čipa līmeņa līdz programmatūras līmenim. Galaxy S20 ir arī jauns, drošības procesors Guardian Chip, kas pasargās no aparatūrā balstītiem uzbrukumiem.

Galaxy S20 darbību nodrošina ietilpīgs akumulators un tam komplektā nāk 25 W ātrās uzlādes ierīce, kamēr Ultra modelis atbalsta arī 45 W superātro uzlādi. Visi Galaxy S20 modeļi aprīkoti ar iespaidīgu standarta atmiņu (S20 – 128 GB; Galaxy S20+ un Galaxy S20 Ultra – 128 GB, 256 GB un 512 GB).

Galaxy Z Flip

Galaxy Z Flip ir salokāms aptuveni maka izmērā, un to var viegli ielikt kabatā vai somā. Atlocītā veidā tā ekrāna izmērs sasniedz 6,7 collas. Jaunajai ierīcei ir Infinity Flex displejs ar Samsung patentēto salokāmo īpaši plāno stiklu (Ultra Thin Glass (UTG)), padarot viedtālruni plānāku un veidojot elegantu kopskatu. Iecentrētā fotokamera ekrāna augšpusē ļauj netraucēti izbaudīt saturu, turklāt šis ir pirmais Samsung viedtālrunis ar ekrāna attiecību 21,9:9 – tas sniedz iespēju filmas, šovus un citu saturu vērot kino līdzvērtīgā formātā.

Galaxy Z Flip apslēptais savienojums ir izveidots inženieru rūpīga darba rezultātā. Tas ir papildināts ar Dual CAM mehānismu, lai nodrošinātu, ka katra salocīšanas reize ir viegla un dabīga. Galaxy Z Flip var palikt atvērts dažādos leņķos, piemēram, kā portatīvais dators. Turklāt apslēptajam savienojumam ir iestrādāta jauna tehnoloģija, kas ar neilona šķiedrām novērš putekļu un netīrumu iekļūšanu locījuma vietā.

ZParks pārliecinājās, ka tālrunis patiešām ienesīs jaunas vēsmas viedtālruņu jomā. Z Flip paņemot rokās un izmēģinot tā atvēršanas mehānismu darbībā rodas iespaids, ka inženieri pastrādājuši godam un, ka tālrunis tiešām kalpos godam. Interesanti, ka tālrunim esot pilnībā atvērtā stāvoklī, praktiski nav jūtama locījuma vietas esamība un tālrunis izskatās gluži kā jebkurš cits viedtālrunis, kuru šādi salocīt nevar. Un jā, ekrānu tiešām pasargā stikls nevis plastmasa, kā dzird spekulējam.

Samsung Galaxy Z Flip

Samsung Galaxy Z Flip

Ērta un mūsdienīga salokāma ierīce

Galaxy Z Flip ir radīts mūsdienīgam un kustīgam dzīvesstilam. Tas veidots, lai varētu paveikt maksimāli daudz pat brīvroku režīmā. Kad Galaxy Z Flip ir atlocīts, tas var palikt atvērts dažādos leņķos. Tas sniedz iespēju ērti uzņemt interesantas pašbildes vai veikt video zvanus.

Samsung cieši sadarbojās ar Google, lai radītu Flex režīmu – tas ir īpaši izstrādāts tieši Galaxy Z salokāmajiem viedtālruņiem. Kad ierīce ir ielocīta kā portatīvais dators, displejs automātiski tiek sadalīts divos 4 collu ekrānos, lai varētu viegli darboties vienā vai vairākās platformās. Piemēram, augšējā daļā var skatīties YouTube video, bet zemāk meklēt citus video vai rakstīt komentārus.

Samsung Galaxy Z Flip

Samsung Galaxy Z Flip

Galaxy Z Flip var novietot uz galda vai citām stabilām virsmām un uzņemt fotogrāfijas – gan izcilus grupas foto, gan nakts mirkļus. Ar to ir arī vienkārši veidot saturu sociālajiem tīkliem – video tiek uzņemts tiem piemērotajā 16:9 attiecībā, turklāt Z Flip unikālais ierīces dizains ļauj to izdarīt arī bez jebkāda statīva izmantošanas. Kamerai ir arī īpašs nakts režīms, kas pat bez zibspuldzes uzņem lieliskas fotogrāfijas diennakts tumšajā laikā. Turklāt fotogrāfijas ir viegli uzņemt pat ar neatvērtu tālruni.

Galaxy Z Flip veidots tā, lai būtu viegli pamanīt ienākošos zvanus, ziņas vai atgādinājumus, neatkarīgi no tā, vai tas ir salocīts vai atvērts. Aizvērtā veidā uz tā ārējā ekrāna ir redzams datums, laiks un baterijas stāvoklis. Saņemot paziņojumu par ienākošu zvanu, uz to var vienkārši atbildēt, pat neatlokot ierīci.  Ar daudzfunkcionālo logu (Multi-Active Window) ir iespējams ērti darboties vairākās lietotnēs vienlaicīgi, piemēram, lasīt jaunākās ziņas un paralēli iepirkties.

Galvenie Galaxy Z Flip parametri

  • 6.7“ FHD+ Dynamic AMOLED displejs (21.9:9), 2636 x 1080, 425ppi
  • Preikšējā kamera – 10MP pašbilžu kamera: F2.4
  • Aizmugurējā divu objektīvu kamera – 12MP Platleņķa kamera: Super Speed Dual Pixel AF, OIS, F1.8, HDR10+
  • 7㎚ 64-bit Octa-Core procesors
  • 8GB RAM un 256GB iekšējā atmiņa
  • 3,300 mAh duālais akumulators
Samsung Galaxy Z Flip

Samsung Galaxy Z Flip

0 RAKSTĪT KOMENTĀRU

Sūti Mums Ziņu Šeit

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>