/ Ierīces / Samsung Galaxy S8 pirmie iespaidi

Samsung Galaxy S8 pirmie iespaidi

fonins
Emīls Skrastiņš uz 30/03/2017 - 01:59 uz Ierīces, Jaunumi, Tālruņi

Noteikti viens no gada gaidītākajiem notikumiem viedtālruņu laukā. Baumām apvīts 29.martā, gaismā nāca Samsung jaunais Galaxy sērijas flagmanis. Samsung galaxy S8 un S8 plus.

Šā gada galvenais atslēgas vārds noteikti var būt "dizains". Jaunie Galaxy S8 sērijas telefoni izcēlās ar "Infinity" ekrānu, kas sniedzas no vienas tālruņa malas līdz otrai. Galaxy S8 viedtālrunis pieejams ar 5,8 collu ekrānu vai 6,2 collu ekrānu Galaxy S8+ versijā. Tā Infinity ekrāns un dizains ar neticami plānu ietvaru veido virsmu bez mājas pogas un asiem leņķiem. Plaukstā turot S8 telefonu, tā izliektais ekrāns noteikti šķita ērtāks, kā pērno gadu Edge modeļiem. Varētu pat teikt - "noslēgtāks" (izjūtu ziņā). Pirkstu nospiedumu sensors ir novietots blakus kamerai, telefona aizmugurē. Gan priekšpusē, gan aizmugurē telefonu pārklāj Corning® Gorilla Glass 5Kamera

Galaxy S8 un Galaxy S8+ aprīkoti ar 8 MP priekšējo kameru ar F1.7 lēcu ,un Dual Pixel 12 MP aizmugurējo kameru ar F1.7 lēcu. Ar tām izdosies uzņemt kvalitatīvas fotogrāfijas pat vāja apgaismojuma apstākļos, objektu pietuvinot vai tam esot kustībā.

Veiktspēja

Galaxy S8 un Galaxy S8+ ir aprīkoti ar nozarē pirmo 10 nm mikroshēmu, kas paaugstina viedtālruņa ātrumu un efektivitāti. Turklāt, lai tālruņa īpašnieki varētu ātri lejupielādēt failus neatkarīgi no to izmēra, ierīce atbalsta arī gigabitu LTE un gigabitu bezvadu internetu līdz pat 1 Gbps.

Drošība

Galaxy S8 un Galaxy S8+ ir veidots uz Samsung Knox augstās drošības platformas. Papildus jaunie Galaxy piedāvā arī plašas biometrisko tehnoloģiju iespējas, tostarp pirkstu nospiedumu skeneri, acs skeneri un sejas atpazīšanu, lai lietotāji varētu izvēlēties sev piemērotāku drošo biometriskās identifikācijas veidu.

Jaunais flagmanis sevī saglabās arīt tādas funkcijas, kā:
• IP68 klases ūdens un putekļu izturību;
• MicroSD atbalstu līdz 256 GB;
• Always-on displeju;
• Ātro un bezvadu uzlādes iespēju.

Galaxy S8 un Galaxy S8+ Latvijā būs pieejami gan 5,8, gan 6,2 collu izmērā divās krāsās – pusnakts melnā un orhideju pelēkā. Oficiāli pārdošanā tas nonāks 28. aprīlī, taču līdz 19. aprīlim jaunos viedtālruņus ir iespējams iepriekšpasūtīt, lai saņemtu to astoņas dienas ātrāk. Galaxy S8 aptuvenā mazumtirdzniecības cena būs 809 eiro, savukārt Galaxy S8+ maksās apmēram 909 eiro.

Pirmie iespaidi


Līdz jaunā ierīce nonāks zparks.lv testam, vēl nedaudz jāpagaida, taču bija unikāla iespēja jaunā viedtālruņa atklāšanas laikā, to uz vietas arī izmēģināt. Pirmie iespaidi noteikti ir pozitīvi. Sākumā raudzījos samērā skeptiski uz jauno dizainu. Lietojot Edge viedtālruni, brīžiem uzspiedu tur kur nevajag un ilgstoši turot vienā plaukstā, rodas neliela diskomforta sajūta. Tieši tāpēc škita, ka S8 īpatnējais dizains, vēl vairāk palielinās šo nepatiku pret pārāk lielu ekrānu, kuru brīžiem nevar aizsniegt, taču tā nemaz nebija. Lai vai cik īpatnēja ir sajūta, ka ekrāns tomēr ir tik milzīgs taču salīdzinoši tik pat viegli tas arī ir aizsniedzams. Tiesa gan vairāk, pirms padziļinātas ierīces testēšanas, neko konkrētu nevaru teikt. Atliek vien gaidīt!

0 RAKSTĪT KOMENTĀRU

Sūti Mums Ziņu Šeit

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>