/ Aktuāli / Samsung Galaxy S7 apskats

Samsung Galaxy S7 apskats

samsung-galaxy-s7-apskats
Emīls Skrastiņš uz 06/03/2016 - 21:42 uz Aktuāli, Apskats, Tālruņi, Tests

21.februārī, Barselonā, Samsung prezentēja vienu no šī gada gaidītākajiem telefoniem- Samsung Galaxy S7. Arī zparks.lv saņēma uz testu vienu no viņu jaunajiem flagmaņiem. Pēc divu nedēļu lietošanas, ir gatavs Samsung Galaxy S7 apskats.

Glīts un izskatīgs - S7 dizains

Vizuāli tālrunis ļoti līdzinās savai iepriekšējai versijai, Galaxy S6 modelim. Tā korpuss ir no stikla un metāla, kas tālruni padara ļoti pievilcīgu. Malas ir vēl vairāk noapaļotas, kas ļauj telefonu noturēt rokā daudz ērtāk. Arī ekrāna izmērs (5.1 collas S7 modelim) mūsuprāt ir tieši laikā, jo telefons patīkami turas plaukstā un ērti var veikt darbības ar vienu roku. Uzklausot lietotāju vēlmes, Samsung ir atgriezis iespēju telefonā ievietot atmiņas karti, nodrošinot līdz pat 200GB vairāk atmiņas! Tāpat tagad telefonam ir IP68 sertifikāts, kas to padara ūdens un putekļu izturīgu (ūdenī izturēs 30 minūtes līdz 1,5 metra dziļumam).

Galaxy S7 kamera - vēl ātrāka

Arī Galaxy S7 kamera nebeidz pārsteigt. Fokusa ātrums ir kļuvis vēl ātrāks, bildes un video liekas vēl vairāk kvalitatīvākas un joprojām ir iespēja palaist kameras aplikaciju divreiz uzspiežot uz galvenās "atgriešanās sākuma ekrānā" pogas. Ātrums kādā tiek atvērta kamera ir ~1 sekunde. Un tik tiešām, ja vēlas "noķert īsto mirkli", telefona kamera ar striecošo palaišanas ātrumu neliek vilties.

Samsung arī sola līdz pat 95% gaišāka attēla brīžos, kad dabīgais apgaismojums ir maz. Arī tur nav melots, jo pat ļoti vēlā vakarā, pie maza daudzuma gaismas, attēli joprojām bija labi saskatāmi. Brīžiem pat grūti noticēt, ka netiek izmantota zipspuldze vai papildus gaismas objektu.
Brīžos, kad vēlas uzņemt pašiņu, taču atrodaties tumšā vietā, ir iespēja izmantot "zipspuldzi" priekšējai kamerai, jeb fotogrāfēšanas brīdī ekrāns tiek izgaismots. Arī šī fīča var brīžiem būt pat ļoti noderīga.
Arī kameras lēcas atvērums ir par 25% lielāks, kā pagājušajam SGS6 modelim. Tagad F1.7 vietā tas sasniedz F1.9 izmēru, kas ļauj tvert plašākus attēlus. Jaunais modelis ir samazinājis megapikseļu skaitu. Tagad tas piedāvā 12 megapikseļus bijušo 16 megapikseļu vietā.

Raksta beigās daži attēli un video kas uzņemti ar Samsung Galaxy S7 kameru

Akumulators

Samsung Galaxy S7 baterija vēl joprojām ir nenomaināma, taču tagad tā ir kļuvusi vēl ietilpīgāka un sola uzlādēt tālruni ātrāk, kā jebkad. Ir gaidītā 3,000mAh ietilpība. Kas liekas interesanti un patīkami, ir tas, ka tālrunis tiešām labi spēj prātīgāk izlietot enerģiju. Pie intensīvas lietošanas baterija izturēja visu dienu. Ja gadījumā tomēr baterija bija tuvu izlādes stadijai, to varēja ļoti ātri uzlādēt. Jāņem vērā, ka testtējot mums visas dienas garumā tālrunī fonā darbojās Bluetooth, atrašanās vieta, WIFI, mobilie dati, sinhronizācija, tālrunim neatrodoties enerģijas taupīšanas režīmā.

Veiktspēja

Arī Veiktspēja SGS7 modelim ir uzlabota. To darbina 8 kodolu 2.3 GHz 64 bitu procesors, kas solās būt līdz pat 30% ātrāks, kā SGS6 iebūvētais procesors. Un GPU kas veiktspējas ziņā ir līdz pat 60% ātrāks, kā SGS6 modelim. Veicot veiktspējas testus arī var redzēt diezgan iespaidīgus rezultātus.
Tālrunis tik tiešām ir ātrs. Šo divu nedēļu laikā, kurā bija viņu iespēja ikdienā lietot, Galaxy S7 ne mirkli neradīja sliktu iespaidu. Programmas atvērās ātri, tas labi pārslēdzās starp tām. Lietotāja saskarsme bija ļoti ērta un gluda.

Spēļu stūrītis

Varētu pat teikt, ka Samsung Galaxy S7 ir radīts cilvēkiem, kas vēlas telefonu izmantot kā spēļu iekārtu. Jaunā "Game Launcher" iespēja nodrošina samazināt enerģijas patēriņu spēlēšanas laikā, samazinot izšķirtspēju un kadru nomaiņu no 60FPS standarta stadijā, līdz 30FPS enerģijas taupīšanas režīmā. Ja spēle ir apjomīga, tad tik un tā, labāk ir izvēlēties 60FPS variantu.
Bet tā ir tikai viena no "Game Launcher" iespējām. Tas arī ļauj uzņemt ekrānšāviņu spēles laikā, ierakstīt spēli video formātā, izslēgt paziņojumus spēles laikā, un izslēgt telefona skārientaustiņus "atpakaļ" un "pārslēgties starp programmām", lai spēlējot spēli netīši no tās neizietu vai nepamatoti neapturētu. Šīs mazās nianses tiešām bija noderīgas un padarija spēļu laiku daudz patīkamāku.

Zemāk arī redzams video, kā telefons spēj ierakstīt grafiski intensīvas spēles

Lietotāja saskarsme

Lietot SGS7 tiešām bija vienkārši. Tas nav pārpildīts ar liekām programmām un Samsung ir atlasījis svarīgāko, ko salikt uz aplikāciju "galdiem". Vizuālo Android noformējumu apvienojot ar tālruņa jaudu un ātrumu, lietotāja pieredze ir līmenī - košs, viegli uzskatāms ekrāns ar labu izšķirtspēju, vizuāli prātīga operētājsistēma, tālruņa jauda, kas visu ver vaļā bez jebkādas domāšanas un aizķeršanās - Šis ir viedtālrunis, kas strādā, nevis "domā" -  telefona lietošana tiešām ir ērta, saprotama un ātra.

Vienmēr ieslēgts displejs

Šī ir viena no mazajām niansēm kura Samsung Galaxy S7 atšķirs no savām iepriekšējām versijām. Lietotājam ir iespēja aktivizēt "Always On Display", lai pēc telefona ievadīšanas ekrāna bloķēšanā uz displeja parādītos pulkstenis ar svarīgākajiem paziņojumiem. Ekrāna saturs tā arī paliks ieslēgts un nepazudīs. Kā apgalvo Samsung, šī funkcija tērē mazāk kā 1% baterijas stundas intervālā. Un patiesībā šī šķietami mazā nianse ir noderīga, jo svarīgākais ir turpat uz ekrāna un nav lieki jāatbloķē tālrunis. Šī funkcija arī radīji interesi draugu starpā kuri jautāja pēc cik ilga laika viņš izdzisīs, kā tālrunim ierasts.

Galaxy S7 Specifikācija

  • Operētājsistēma: Android 6.0 (Marshmallow)
  • Izmēri: 142,4 x 69,6 x 7,9 mm, 152 g
  • Procesors: Astoņu kodolu procesors (2,3 GHz Quad + 1,6 GHz Quad), 64 bitu arhitektūra, 14 nm tehnoloģija Četru kodolu procesors (2,15 GHz Dual + 1,6 GHz Dual), 64 bitu arhitektūra, 14 nm tehnoloģija * Var atšķirties dažādos reģionos un pie dažādiem mobilo sakaru operatoriem.
  • Atmiņa: 4 GB RAM (LPDDR4), 32 / 64 GB (UFS 2.0) + microSD (līdz 200 GB)
  • Ekrāns: 5,1” Quad HD Super AMOLED 2560 X 1440 (577 ppi)
  • Kamera: Aizmugurējā: Dual Pixel 12MP (F1,7), Smart OIS Priekšējā: 5MP (F1,7)
  • Baterija: 3000 mAh Ātrā uzlāde gan ar vadu, gan bezvadu režīmā Bezvadu uzlāde atbilstoši WPC un PMA standartiem.
  • Maksājumi: NFC, MST
  • Savienojumi: WiFi 802.11 a/b/g/n/ac (2,4 / 5 GHz), MIMO, Bluetooth® v 4.2 LE, ANT+, USB 2.0, NFC, Location
  • Sensori: Akselerometrs, tuvuma sensors, RGB gaismas sensors, ģeomagnētiskais sensors, žiroskops, pirkstu nospiedumu sensors, barometrs, Holla sensors, Sirdsdarbības ritma sensors
  • IP standarts: IP68 standartam atbilstoša ūdens un putekļu noturība
  • Audio: MP3, M4A, 3GA, AAC, OGG, OGA, WAV, WMA, AMR, AWB, FLAC, MID, MIDI, XMF, MXMF, IMY, RTTTL, RTX, OTA
  • Video MP4, M4V, 3GP, 3G2, WMV, ASF, AVI, FLV, MKV, WEBM
*Samsung Galaxy S7 aptuvenā mazumtirdzniecības cena būs no 719 eiro (Galaxy S7) līdz 819 eiro (Galaxy S7 edge) atkarībā no izvēlēta modeļa un atmiņas lieluma. Tie sākotnēji būs pieejami melnā un zelta krāsā, vēlāk arī sudraba tonī.

Secinājumi

Pēc divu nedēļu lietošanas varu secināt, ka telefons tiešām ir ļoti labi izveidots. Tam ir patīkams dizains, lieliska kamera, izturīga baterija un ātra veiktspēja. Manuprāt, arī tā izmērs ir tieši tāds, kāds vajadzīgs, lai telefonu būtu ērti turēt vienā plaukstā un tai pat laikā ekrānā redzēt visu skaidri un kvalitatīvi. Līdz šim neviens telefons nav atstājis tik patīkamu iespaidu kā šis. Kā savu turpmāko ikdienas telefonu labprāt izvēlētos SGS7 un noteikti ieteiktu pašiem to izmēģināt.

0 RAKSTĪT KOMENTĀRU

Sūti Mums Ziņu Šeit

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>