/ Aerokosmoss / Pasaulē pirmās CS300 lidmašīnas atklāšanas ceremonija (papildināts)

Pasaulē pirmās CS300 lidmašīnas atklāšanas ceremonija (papildināts)

imgp1458_1200
Raitis Misa uz 02/12/2016 - 14:52 uz Aerokosmoss, Jaunumi

1. decembrī lidostas Rīga teritorijā, lidmašīnu apkopes angārā, notika pasaulē pirmās CS300 lidmašīnas atklāšanas ceremonija. Tajā piedalījās gan pašmāju, gan arī ārzemju viesi. Viesus ar savu klātbūtni pagodināja arī Latvijas Valsts prezidents Raimonds Vējonis, Bombardier prezidents Freds Kromers un citas amatpersonas.

Pēc aplēsēm, ceremonijas apmeklētāju skaits sasniedza ap 2000 cilvēku. Pirms plašākai publikai oficiāli parādīt un arī atklāt jauno CS300, pēc amatpersonu runām, klātesošie varēja baudīt arī gaismas šovu un muzikālu priekšnesumu.

Jaunajā Bombardier CS300 lidmašīnā ar borta numuru YL-CSA ir 145 sēdvietas. Salīdzinot ar citām līdzīgas klases lidmašīnām, CS300 ir vairākas priekšrocības, piemēram, lielāki logi, platāki sēdekļi, vairāk vietas rokas bagāžai, pilnveidotas labierīcības un citi uzlabojumi. Jaunā lidmašīna ir arī klusāka.

airBaltic flotē šobrīd ir 12 Bombardier Q400 turbopropelleru lidmašīnas. Kad t;am pievienosies visas 20 pasūtītās Bombardier CS300 lidmašīnas, uzņēmuma flotē būs tikai Bombardier lidaparāti.

Pāreja notiks pakāpeniski nomainot esošās Boeing 737 lidmašīnas. Pēc plāna, šogad paredzēts saņemt kopumā divas jaunās CS300 lidmašīnas, nākamgad sešas, 2019.gadā astoņas, bet atlikušās četras 2020.gadā.

Piedāvājam ieskatu ceremonijas norisē, un arī ielūkoties lidmašīnas salonā. Pievienotajā video redzama visa atklāšanas ceremonija.

Fotogrāfijas tapušas sadarbībā ar Pentax, izmantojot Pentax K-1

Uzstājas airBaltic izpilddirektors Martins Gauss
Uzstājas Latvijas Valsts prezidents Raimonds Vējonis
Pasaulē pirmā Bombardier CS300 lidmašīna uzreiz pēc atklāšanas
Uzstājas Bombardier prezidents Freds Kromers

Pasaulē pirmās CS300 lidmašīnas atklāšanas ceremonijas video

Pasaulē pirmās CS300 lidmašīnas atklāšana fotogrāfijās


0 RAKSTĪT KOMENTĀRU

Sūti Mums Ziņu Šeit

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>