/ Aktuāli / Night of the Living Devs

Night of the Living Devs

12310033_994460223950416_633374274107419712_o (1)
Emīls Skrastiņš uz 07/12/2015 - 13:22 uz Aktuāli, Aplikācijas, Noderīgi, Profesionāļiem

Hakatons 11. decembra naktī

Jau šo piektdien, naktī no 11 uz 12 decembri, visi studenti kuri māk programmēt vai ir ieinteresēti programmēšanā, tāpat arī tie, kas vēlas palīdzēt ar mentoringu, ir aicināti piedalīties Eiropas līmeņa programmēšanas hakatonā "Night of the Living Devs".
Šis pasākums norisināsies Microsoft Latvia biroja telpās un tā mērķis ir motivēt studentus viņu pirmo Windows 10 lietotņu izstrādē un izglītot tos par Microsoft izstrādes rīkiem, produktiem un servisiem.

Jūsu komandas dalībnieku skaits ir 6. Komandas varēs veidot gan pirms pasākuma, gan pasākumā uz vietas. Pasākuma laikā komandai būs jāizgatavo trīs aplikācijas, katra 7 stundu laikā.
Šo trīs aplikāciju iedalījums ir sekojošs: produktivitātes aplikācija, spēle un izglītības aplikācija. Paralēli šis pasākums norisināsies vēl 12 Eiropas valstīs. Visa pasākuma laikā tiks nodrošināta bezmaksas ēdināšana un beigās būs iespēja tikt pie satriecošām balvām. Spied šeit, lai reģistrētos pasākumam.

Kas jāņem līdzi, nākot uz hakatonu

Līdzi jāņem ir dators, tā aksesuāri, ērts apģērbs, labs garastāvoklis un pilna galva ar idejām! :) Jau laicīgi atgādinām lejupielādēt nepieciešamo programmatūru - uzzināsiet pie reģistrācijas.

0 RAKSTĪT KOMENTĀRU

Sūti Mums Ziņu Šeit

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>