/ Aktuāli / Latvijas dokumentu un informācijas pārvaldības konference 2017

Latvijas dokumentu un informācijas pārvaldības konference 2017

dok-konf-2017-1200
Raitis Misa uz 17/07/2017 - 07:34 uz Aktuāli, Bizness, Drošība, Pasākumi

2017. gada 14. septembrī Tallink Hotel Riga telpās norisināsies Latvijas dokumentu un informācijas pārvaldības konference 2017. Konferences darba valoda ir latviešu. Tajā uzstāsies dokumentu un informācijas pārvaldības labākie praktiķi un atzīti eksperti.

Konferences dienu ievadīs Igaunijas informācijas pārvaldības jomas speciālists Veiko Berendsens, kurš dalīsies pieredzē par dokumentu pārvaldības normu un prakses paralēlu attīstību. Igaunijas Nacionālā arhīva projekta vadītājs Koits Sārevets runās par to, kā pāriet no papīra dokumentu arhivēšanas uz digitālo arhivēšanu. Latvijas Nacionālā arhīva direktors Gatis Karlsons paskaidros, kādi likumi regulē šo jomu un kāds ir pašreizējais dokumentu un arhīvu pārvaldības stāvoklis Latvijā. Konferences noslēgumā personas datu aizsardzības eksperts Māris Rukers informēs, kādus grozījumus nesīs līdzi Eiropas Savienības datu aizsardzības reforma.

0 RAKSTĪT KOMENTĀRU

Sūti Mums Ziņu Šeit

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>