/ Jaunumi / Latvijā prezentēts jaunais Huawei P Smart Z tālrunis

Latvijā prezentēts jaunais Huawei P Smart Z tālrunis

FOTO_Latvija_prezentets_jaunais_Huawei_PSmart_Z_talrunis_1200
Raitis Misa uz 22/07/2019 - 10:18 uz Jaunumi, Tālruņi

Pirmdien, 22. jūlijā, tika prezentēts jaunais HUAWEI P Smart Z tālrunis - tirgū nu būs pieejams pirmais budžeta klases tālrunis bez apmalēm, kas būs aprīkots ar automātiski izbīdāmo (pop-up) kameru un augstas izšķirtspējas HD displeju.

HUAWEI P Smart Z viedtālrunis ir izstrādāts, ņemot vērā studentu un jauno profesionāļu vajadzības - augstvērtīgas ierīces funkcijas pa dienu un radošas izklaides iespējas vakarā. P Smart Z tālruņi ir aprīkoti ar augstas veiktspējas Kirin 710F čipsetu un inteliģento EMUI 9 saskarni. Tālrunim tāpat ir mākslīgā intelekta (MI) atbalstīta kamera, ilgs akumulatora darbības laiks, augstas kvalitātes grafika un patīkams, estētisks dizains. Šī modernā tehnoloģija apvienojumā ar revolucionāro dizainu un budžeta klases tālruņa cenu sniedz ieskatu dinamisko nākotnes viedtālruņu pasaulē.

6,59 collu FullView displejs

Pilnekrāna tālruņa izstrāde tikusi plānota jau gadiem ilgi un vairākas svarīgas dizaina inovācijas ir palīdzējušas šos plānus tuvināt realitātei. Tomēr lielākajai daļai produktu, kas pašlaik ir aprīkoti ar tā saukto "bezapmaļu displeju", ir deformēti vai griezti ekrāni, un tādēļ tie neatbilst bezapmaļu displeja principam. Izstrādājot P Smart Z viedtālruņus, Huawei ir veicis drosmīgu lēcienu nezināmajā, piedāvājot ekrānu, kurā nav pilnīgi nekādu caurumu, griezumu vai slīpumu, tādējādi nodrošinot autentisku pilnskata ekrāna efektu.

Pārvietojot priekšējo kameru, skaļruni un gaismas sensoru, HUAWEI P Smart Z piedāvā gludu 19,5:9 lielu ekrāna proporciju un tā 6,59 collu lielais ekrāns veido 91% no tālruņa virsmas. Skatoties videoklipus vai spēlējot spēles, lietotājs var izbaudīt pilnīgas un plašas ainavas.

HUAWEI P Smart Z ekrāna izšķirtspēja ir 2340 x 1080 un pikseļu blīvums attiecīgi - 391 pikseli collā. 85% plašā krāsu gamma rada bagātīgu un dinamisku krāsu piedāvājumu, nodrošinot ekrāna displeju ar detalizētu struktūru un spilgtiem elementiem.

Huawei īpaši svarīgi bijis nodrošināt, lai lielais ekrāns neradītu veselības riskus, tādēļ HUAWEI P Smart Z ir aprīkots ar uzlabotu acu komforta režīmu, kas minimizē kaitīgo zilo gaismu un novērš acu nogurumu. Šī funkcija ir izturējusi stingrus drošības testus, kā arī ieguvusi efektivitātes sertifikātu no neatkarīgo ekspertīžu dienesta TÜV Rheinland.

Huawei P Smart Z

Automātiski izbīdāmā (pop-up) kamera

P Smart Z tālruņa ekrāna izmērus ietekmējusi arī 16MP automātiski izbīdāmā (pop-up) kamera. Tālruņa lietošanas laikā kamera ir paslēpta ierīces korpusā, taču, kad priekšējā kamera tiek aktivizēta, piemēram, uzņemot pašportretus, tā automātiski iznirst virs. Šis futūristiskais dizains eleganti atrisina priekšējās kameras novietojuma problēmu un sniedz iespēju palielināt ekrāna izmēru.

Automātiski izbīdāmās kameras objektīvu darbina motors un īpaša, vēl nebijusi pacelšanas ierīce. Kamera parādās un pazūd vienas sekundes laikā - šis ir ļoti funkcionāls rīks, nevis tikai tehnoloģiska rotaļlieta.

Huawei ir ieviesis uzticamības pārbaudi, lai nodrošinātu, ka priekšējais objektīvs turpinās vienmērīgi slīdēt pat pēc daudzu gadu ilgas lietošanas. Pārbaudes apstiprina, ka uznirstošais objektīvs var izturēt 100 000-kārtīgu slodzi, neiegūstot bojājumus, savukārt tālruņa priekšpuse var izturēt 12 kg smagu spēku. Lai nodrošinātu vēl lielāku tālruņa izturību, tas ticis aprīkots ar inteliģento kritiena aizsardzības funkciju, kas automātiski nosaka brīdi, kad tālrunis atrodas brīvajā kritienā, un pēc iespējas ātrāk paslēpj kameru, mazinot potenciālos bojājumus.

Huawei P Smart Z

0 RAKSTĪT KOMENTĀRU

Sūti Mums Ziņu Šeit

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>