/ Aktuāli / Kumulatīvais jauninājums izraisa Windows 10 bezgalīgu ielādēšanās ciklu

Kumulatīvais jauninājums izraisa Windows 10 bezgalīgu ielādēšanās ciklu

w10-1200
Raitis Misa uz 11/08/2015 - 21:10 uz Aktuāli, Datori, Noderīgi, Video

Gudri cilvēki iesaka jaunas programmas sākt izmantot dažus mēnešus pēc to iznākšanas. Kā izrādās, šī gudrība attiecas arī uz Windows 10. Dažiem lietotājiem datoros uzstādot nesen izlaisto atjauninājumu KB3081424 (Cumulative update for Windows 10 - KB3081424) nācies saskarties ar nepatīkamu pārsteigumu. Windows 10 sāk bezgalīgu pārlādēšanās ciklu.

Tas izpaužas apmēram tā. Windows 10 mēģina instalēt jauninājumu KB3081424. Tiek līdz noteiktai vietai un tālāk nespēj veikt jauninājuma instalēšanu, paziņodamas par to šādi - We couldn't complete the updates, undoing the changes.

Ja process apstātos šai vietā, viss būtu labi, bet tā nav jo Microsoft Windows 10 lietotājiem uzspiež jauninājumu uzstādīšanu. Windows 10 tad arī visu laiku, tā teikt, mēģina uzinstalēt neuzinstalējamo. Tas savukārt izsauc periodisku sistēmas pārstartēšanos.

Labā ziņa ir, ka šī problēma neskar visus Windows 10 lietotājus. Ja tomēr šī ķibele piedzīvota, ir iespējams notās tikt vaļā. Tā kā pie vainas ir jauninājuma pirmā instalēšanas piegājienā izveidots nekorekts ieraksts Windows reģistrā, to atliek dzēst un nākamreiz pēc Windows pārstartēšanās, KB3081424 instalēsies normāli.

Lai to paveiktu, jārīkojas šādi:

  • Start laukā ierakstiet regedit un palaidiet to
  • Reģistra redaktorā ejiet uz: HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\ProfileList
  • Izveidojiet reģistra daļas ProfileList rezerves kopiju (iezīmējiet ProfileList, spiediet File tad Export un saglabājiet kopiju)
  • Tad atrodiet visus ID ar ProfileImagePath tajos un tos dzēsiet, jo tiem reģistrā nav jābūt.
  • Aizveriet regedit un pārstartējiet datoru. Nākamā mēģinājumā KB3081424 vajadzētu instalēties bez problēmām.

Piedāvājam arī kāda entuziasta sagatavotu video, kas paskaidro, kā tikt galā ar citām Windows pārstartēšanās ķibelēm.

0 RAKSTĪT KOMENTĀRU

Sūti Mums Ziņu Šeit

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>