/ Ierīces / Huawei prezentē ilgi gaidītos Latvijas tirgum paredzētos produktus

Huawei prezentē ilgi gaidītos Latvijas tirgum paredzētos produktus

Huawei_tehnologiju_brokastis_231019_47_1200
Raitis Misa uz 24/10/2019 - 08:26 uz Ierīces, Tālruņi

Vakar, 23. oktobrī, tika izziņoti Huawei produkti, kas drīzumā būs pieejami pircējiem Latvijā. Uzmanība tika vērsta uz jauno viedpulksteni Watch GT2, stilīgo un ar piecām kamerām aprīkoto Huawei Nova 5T un FreeBuds 3 bezvadu austiņām. Papildu šiem produktiem tika prezentēts arī elegantais Huawei P30 viedtālrunis, kas tagad pieejams arī dūmakaini zilā (Mystic blue) krāsā.

Pasākuma dalībnieku atzinību izpelnījās Huawei GT2 – nākamās paaudzes viedpulkstenis. Tas uzrunāja ar tādām priekšrocībām kā baterijas darbības ilgums divu nedēļu garumā ar vienu uzlādi, Bluetooth zvanu iespēju, mūzikas uzglabāšanas un klausīšanās funkciju, ūdens izturību, kā arī jaunu 3D stikla dizainu. Huawei GT2 sērijas viedpulksteņi ir aprīkoti ar 1,39 collu AMOLED skārienjūtīgo ekrānu un Huawei patentēto Kirin A1 čipkopu, lai vēl vairāk uzlabotu akumulatora darbības laiku.

GT2 viedpulkstenis piedāvā 15 sporta režīmus – ne tikai populāro skriešanu un velobraukšanu, bet arī tādus režīmus kā eliptisko trenažieri, airēšanas trenažieri, peldēšanu, kalnā kāpšanu un citus. Viedpulkstenis ir arī papildināts ar Bluetooth zvanīšanas funkciju, kas darbojas līdz 150m attālumā, un mūzikas atskaņošanas un uzglabāšanas funkciju. Tāpat tas aprīkots ar uzlabotu, daudzpusīgu veselības un fitnesa monitorēšanas un vadības iespēju. Jaunais viedpulkstenis lietotājiem būs pieejams ne vien sportiskajā un elegantajā dizainā (46 mm), bet arī sievišķīgā versijā (42 mm).

Huawei_tehnologiju_brokastis_231019_31

Tāpat Huawei GT2 viedpulkstenī ir iestrādāta TruSleep ™ 2.0 aplikācija, kas monitorē miega kvalitāti, reāllaika sirdsdarbības ātrumu, elpošanas kvalitāti miegā un analizē apjomīgu datu daudzumu, lai uzlabotu miega kvalitāti. Viedpulkstenis aprīkots arī ar tehnoloģiju, kas palīdz noteikt un uzmanīt savu stresa līmeni, kas ļauj ātrāk atpazīt stresa cēloņus un novērst tos.

Lietotāju uzmanībai tika prezentēts  arī jaunais Huawei Nova 5T viedtālrunis. Šis telefona modelis uzrāda flagmaņa cienīgu kvalitāti par pieejamu cenu. Tā jaudīgā Kirin 980  čipkopa nodrošina jaudīgu un ātru video spēļu darbību, video atskaņošanas un uzņemšanas kvalitāti, un tiešsaistes darbību nodrošinājumu. Nova 5T ir aprīkots ar AI (mākslīgā intelekta) palīdzību uzlabotām 4 aizmugurējām kamerām (48MP HD lēcu, 16MP platleņķa lēcu, 2MP makro lēcu un 2MP bokē lēcu) un vienu priekšējo 32MP kameru, kas iebūvēta telefona ekrānā. Šo lēcu apvienojums ļauj telefona lietotājam uzņemt augstas kvalitātes  attēlus, kā arī pielāgot fotogrāfijas parametrus konkrētajai situācijai gandrīz tikpat profesionāli, it kā lietotu foto kameru.

Huawei_tehnologiju_brokastis_231019_33

Pasākuma laikā tika prezentētas arī jaunās FreeBuds 3  bezvadu austiņas ar fona trokšņu slāpēšanas funkciju. FreeBuds 3 ir smalka dizaina bezvadu austiņas, kas nāk komplektā ar unikālu, apaļu futlāri. FreeBuds 3 nodrošina lietotājiem ērtāku valkāšanas pieredzi un satvērienam patīkamu, komfortablu virsmu. Tām ir divas krāsu opcijas: melna un balta.

Jāatzīmē, ka tās ir pirmās bezvadu austiņas, kas darbojas, izmantojot Huawei pašu radīto jaudīgo Kirin A1 čipkopu, tādējādi nodrošinot stabilu un ātru savienojamību, iespaidīgu, studijas kvalitātes skaņu un viedu, trokšņus bloķējošu pieredzi gan lietojot tās zvana laikā, gan klausoties mūziku ikdienā. Bezvadu austiņas paredz arī trokšņu slāpēšanas funkcijas iestatīšanu un atiestatīšanu, kas ļauj izbaudīt nevainojamu mūzikas kvalitāti, lai arī cik trokšņainā vietā lietotājs atrastos. FreeBuds 3 nodrošina 4 stundu ilgu mūzikas klausīšanos no 1 uzlādes un 20 stundas mūzikas atskaņošanu, uzlādējot austiņas lādēšanas futlārī.

Huawei P30 viedtālrunis jaunā krāsā

Šis modelis izceļas ar tā neparasto krāsu – dūmakaini zilo (Mystic Blue).  Šis tālrunis ieies vēsturē, kā stūrakmens jaunai ar telefona kameru uzņemto fotoattēlu ērai. Jaunākajā P30 Pro modelī ir iestrādāta EMUI 10 lietotājsaskarne, un tā fotokamerai ir uzlabotas fotografēšanas un video rediģēšanas iespējas, kas nodrošina kvalitatīvu attēlu un video iegūšanu.  Pasaulē atzītā uzņēmuma Leica četru kameru sistēma P30 Pro viedtālrunim piešķir profesionālas gaismjutības un tālummaiņas iespējas.

Huawei_tehnologiju_brokastis_231019_46

0 RAKSTĪT KOMENTĀRU

Sūti Mums Ziņu Šeit

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>