/ Eiropa / CEBIT 2016 – d!conomy vēsmās

CEBIT 2016 – d!conomy vēsmās

cebit2016
Reinis Zitmanis uz 27/01/2016 - 13:43 uz Eiropa, Jaunumi, Profesionāļiem

Eiropā lielākā biznesa IT risinājumu izstāde CEBIT šogad tiks aizvadīta digitālās ekonomikas vēsmās

Gatavojamies izstādei! Latvijas IT uzņēmumi jau sen ir pazīstami ar CEBIT. Katru gadu martā Vācijas pilsētā Hanoverē, Latvijas mērogiem neaptverami lielajā izstāžu kompleksā sapulcējas tūkstošiem uzņēmumu pārstāvji lai iepazīstinātu pasauli ar saviem jaunākajiem IT biznesa risinājumiem, apmainītos ar kontaktiem un atrastu jaunus sadarbības partnerus.

Ja ikgadējā izstāde IFA Berlīnē tiek veltīta patērētāju produkcijai, tādai kā mobilie tālruņi, datori, audio aparatūra un citi "gadžeti", tad CeBIT ir programmatūras un biznesa IT risinājumu izstāde.

CeBIT devīzei šogad izvēlēts “d!conomy: pievienojies – radi – sasniedz”!

Šogad biznesa digitalizācijas izstāde ļaus iepazīties ar visām digitalizācijas piedāvātajām iespējām un izaicinājumiem. Tiks apspriests visplašākais tematu loks, bet uzmanības centrā būs uz lietotājiem vērstas tehnoloģijas. Pazīstami industrijas līderi prezentēs jaunus redzējumus un koncepcijas.
Nozīmīgu vietu izstādē ieņems īpašā start-up zona jaunajiem uzņēmumiem - SCALE11. Pieredzējušie uzņēmumi arvien vairāk sagaida, ka start-up uzņēmumi pavērs ceļu pārmaiņām digitālajā pasaulē. Izstādē varēs iepazīt ap 350 start-up uzņēmumus, no kuriem vismaz 250 piedalīsies SCALE11.

Šīgada partneris - Šveice

Katru gadu, sadarbībā ar kādu valsti vai reģionu, izstāde paralēli iepazīstina ar noteiktā reģiona biznesa iespējām un IT produktiem. Atceros, pirmo reizi apmeklējot CeBIT, 2009. gadā, partneris bija Kalifornija un par lielu pārsteigumu visiem klātesošajiem, izstādi atklāja Kalifornijas gubernators, aktieris Arnolds Švarcnegers.
Šogad tā ir Šveice. Pagājuši 25 gadi, kopš CERN institūtā tika radīts globālais tīmeklis, un kopš tā laika Šveice vēl arvien ir digitalizācijas pionieris dažādu IT standartu stratēģijas izstrādes un ieviešanas jomās.
Olivers FrēseDeutsche Messe, CeBIT
Šā gada CeBIT ir ideāla platforma, lai prezentētu Šveices IT industrijas profesionālo ekspertīzi un izcilos risinājumus starptautiskai auditorijai.
Šveici izstādē pārstāvēs gan pieredzējuši, gan inovatīvi jaunie uzņēmumi, gan universitātes.
Šveices kopstends atradīsies 6. hallē, bet dažādi citi uzņēmumi būs apskatāmi visā izstādes teritorijā, atbilstoši kategorijām.

Latvijas uzņēmumi - CeBIT dalībnieki šogad

Latvijas uzņēmumi šajā izstādē savos stendos ar saviem produktiem sāka iepazīstināt Eiropu jau no 2008, 2009. gada. Papildus tam simtiem Latvijas IT uzņēmēju ik gadu dodas uz CeBIT jaunu partneru un klientu meklējumos.

Latviju šogad izstādē pārstāvēs Autonams SIA, Mapon SIA, MoonCom SIA, Proks SIA, Ourea SIA, M4U Group SIA, EU Trader, Suncom SIA, Zabbix SIA.

0 RAKSTĪT KOMENTĀRU

Sūti Mums Ziņu Šeit

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>