/ Aplikācijas / Aizvieto savas klientu kartes ar tickapp!

Aizvieto savas klientu kartes ar tickapp!

TickApp - aizvieto savas klientu kartes ar viedtālruņa aplikāciju
Reinis Zitmanis uz 11/03/2014 - 08:56 uz Aplikācijas, Tālruņi
TickApp mājas lapa - www.tickapp.eu
Latvijā radīta tickapp lietotne, ar kuras palīdzību var izmantot virtuālas klienta kartes un sekot līdzi saviem iemīļotajiem veikaliem.

Tickapp ziņo, ka ir palielinājies aplikācijā pieejamo uzņēmumu skaits, kā arī ir iespēja saņemt piedāvājumus no dažādākajām nozarēm.

tickapp priekšrocības

TickApp lietotājs varēs ne tikai apvienot klienta kartes un uzkrāt bonusus, iepazīties ar veikalu piedāvājumiem un izmantot atlaides, bet arī iegādāties preces vai pakalpojumus.

Kļūt par jaunas klienta kartes īpašnieku ir viegli. Nav jāiet uz veikalu un jāizņem karte. Lai kļūtu par TickApp lietotāju nepieciešams lejuplādēt aplikāciju AppStore vai GooglePlay veikalā, izveidot savu personīgo profilu, pievienot interesējošo klienta karti un uzrādīt pārdevējam karti telefonā.

Savukārt uzņēmējiem aplikācija TickApp ir izdevīga, jo sniedz vairākas modernas iespējas. Piemēram, rr iespēja izstrādāt savu lojalitātes sistēmu, atbrīvojoties no plastikāta kartēm, apzināt klientu iepirkšanās paradumus un maksismāli ātri nogādāt informāciju par izdevīgiem piedāvājumiem.

Tickapp nākotnes plāni

Uzņēmums SIA MoBuy, kas izstrādājis TickApp, rūpējas par to, lai uzņēmējam nebūtu jāinvestē lieli līdzekļi un piedāvā tehnoloģiskus risinājumus atbilstoši maksātspējai. Piemēram, klientam nav jāiegādājas atbilstoši kases sistēmas skeneri uzreiz, sākotnēji var izvēlēties vienkāršāku karšu identificēšanas paņēmienu, kas neprasa lielus ieguldījumus.

SIA MoBuy vadītājs Jānis Sproģis apgalvo, ka TickApp komanda arī turpmāk strādās, lai klients un uzņēmējs būtu ieguvēji. Esam radoša komanda un neapstāsimies pie līdzšinējām idejām, bet ieviesīsim daudz jaunu inovāciju, kas atvieglos visu mūsu ikdienu.

TickApp komanda cītīgi strādā, lai pēc iespējas ātrāk nodrošinātu lietotājus ar to iemīļotajām kartēm, kuras tie izmanto ikdienā un lūdz palīdzību noskaidrot, kuras kartes ir vispieprasītākās. Lai ātrāk parādītos tieši Tavas iecienītākās klienta kartes, ieraksti komentāros vai atsūti bildi ar karti, kuru visvairāk vēlētos redzēt aplikācijā.
2 RAKSTĪT KOMENTĀRU

Sūti Mums Ziņu Šeit

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

2 Komentāri
 • 13/09/2016

  Izskatās, ka vienīgais aktīvais šajā lauciņā, ir palicis Walmoo.
  http://www.walmoo.com/lv/

  Reply
 • 31/12/2017

  Ideja lieliska! Vispirms jau rodas jautājums par to, cik uzticama un ilgtspējīga ir aplikācija? Kas notiek ar lojalitātes programmas statusu, ja aplikācija pēkšņi pārstāj darboties?
  Otrkārt, aplikācija neļauj reģistrēties- jau piecas minūtes ”domā”, ko darīt ar manu e-pastu, paroli un valsti :)

  Reply