/ Aerokosmoss / airBaltic Pilotu akadēmija svin piekto gadadienu

airBaltic Pilotu akadēmija svin piekto gadadienu

academy
Raitis Misa uz 05/09/2023 - 05:35 uz Aerokosmoss, Jaunumi, Pasākumi

Vakar tika atzīmēta Latvijas lidsabiedrības airBaltic Pilotu akadēmijas piektā gadadiena. Vienlaikus seši studenti absolvēja Pilotu akadēmiju, pēc pilna laika komerciālā pilota programmas pabeigšanas saņemot komercpilota apliecību. Tāpat arī jau 19. grupa ar 12 studentiem uzsāka profesionālās pilota studijas. Pasākumu ar savu klātbūtni pagodināja arī Latvijas Republikas Satiksmes ministrijas Valsts sekretāre Ilonda Stepanova.

Šī gada absolventi

Šī gada absolventi

airBaltic valdes loceklis Pauls Cālītis: “Pieci gadi ir paskrējuši vēja spārniem, un šajā laikā mēs esam veiksmīgi ieviesuši jaunu un mūsdienīgu izglītības programmu topošajiem pilotiem. Mēs lepojamies ar Pilotu akadēmijas gadu gaitā iegūto reputāciju, saņemot par to starptautisku atzinību. To apliecina ne tikai ievērojamais pieprasījums no studentu puses, kas vēlas akadēmijā iestāties, bet arī mūsu absolventu panākumi, viņiem uzsākot profesionālo karjeru.”

19. grupa, kas uzsāk profesionālās pilota studijas

19. grupa, kas uzsāk profesionālās pilota studijas

“Tāpat mēs ļoti priecājamies par jaunākajiem Pilotu akadēmijas absolventiem. Lai jau pavisam drīz pievienotos airBaltic komandai, daži no viņiem šomēnes uzsāks tālāku apmācību. Augsti apmācīts personāls ir viens no jebkuras aviokompānijas veiksmīgas darbības galvenajiem faktoriem. Vienlaikus mēs sveicam jaunos un apņēmīgos 19. grupas studentus, kuri šodien uzsāka mācības,” piebilda Cālītis.

Absolventi pārstāv tādas valstis kā Latvija, Francija, Spānija un Itālija.

airBaltic Pilotu akadēmijā šobrīd studē 103 studenti. Vairums viņu ir no Baltijas valstīm, taču pārstāvētas ir arī citas Eiropas Savienības valstis, to skaitā Vācija, Francija, Somija, Spānija un Itālija, un citas. Vairāk nekā 10% akadēmijas studentu ir sievietes. Līdz šim pēc absolvēšanas airBaltic jau kā darbinieki pievienojušies 89 studenti.

Pirmās grupas absolventi, jaunie studenti un šī gada absolventi

Pirmās grupas absolventi, jaunie studenti un šī gada absolventi

Kopš 2022. gada maija airBaltic Pilotu akadēmija uzlabojusi maksājumu struktūru tās komerciālo pilotu studiju programmai. Tādējādi tagad pēc veiksmīga uzņēmuma vērtējuma saņemšanas airBaltic finansēs ievērojamu daļu no studiju maksas.

airBaltic Pilotu akadēmijas studentiem būs jāsedz mācību maksa līdz privātās pilota licences iegūšanai, šīm izmaksām veidojot aptuveni 25 000 eiro. Pēc airBaltic pilotu novērtējuma saņemšanas un kļūšanas par uzņēmuma darbinieku lidsabiedrība nodrošinās finansējumu (aizdevumu) pārējām studijām.

0 RAKSTĪT KOMENTĀRU

Sūti Mums Ziņu Šeit

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>