/ Aerokosmoss / airBaltic izkrāso lidmašīnu Latvijas karoga krāsās

airBaltic izkrāso lidmašīnu Latvijas karoga krāsās

DSC_0013_1200
Raitis Misa uz 14/11/2018 - 13:27 uz Aerokosmoss, Interesanti

Latvijas lidsabiedrība airBaltic, īpašā pasākumā starptautiskajā lidostā Rīga kopā pulcēja sadarbības partnerus un darbiniekus, lai pasniegtu unikālu dāvanu Latvijai simtgadē – lidmašīnas Airbus A220-300 īpašo krāsojumu.

airBaltic Airbus A220-300 lidmašīnu ar reģistrācijas numuru YL-CSL rotā Latvijas karogs un galvaspilsētas Rīgas vārds. Pasākuma laikā Latvijas vārdā dāvanu pieņēma Valsts prezidents Raimonds Vējonis.

Valsts prezidents Raimonds Vējonis uzsvēra: “Man kā Latvijas valsts simtgades svinību patronam ir dubults prieks saņemt šo dāvanu, jo ikkatra dāvana mūsu valstij tās jubilejā ir dāvana katram no mums.”

“Sarkanbaltsarkanais karogs ir mūsu svētums un mūsu simbols. Tas ir apliecinājums mūsu tautas apņēmībai cīnīties un nosargāt savu brīvību. Paldies par šo dāvanu, kas ļaus mums ar lepnumu lūkoties debesīs,” teica Vējonis.

“airBaltic” izpilddirektors Martins Gauss norādīja: “”airBaltic” komanda ir patiesi priecīga un pagodināta pasniegt īpašu dāvanu Latvijai simtgadē, kas ir vēsturisks notikums katram latvietim.”

Video no īpašā lidmašīnas krāsojuma atklāšanas pasākuma

0 RAKSTĪT KOMENTĀRU

Sūti Mums Ziņu Šeit

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>