/ Dzīvesstils / 2. februārī inbox.lv prezentēs jaunu dizainu. Inbox būs portāls.

2. februārī inbox.lv prezentēs jaunu dizainu. Inbox būs portāls.

inbox-jauns-dizains
Reinis Zitmanis uz 31/01/2017 - 10:12 uz Dzīvesstils, Jaunumi

Inbox.lv prezentē jaunu saskarni

Senāks par Facebook, Inbox.lv jau vairākus gadus ir viens no Latvijas mīlētākajiem zīmoliem, spējis piesaistīt arvien jaunus lietotājus - salīdzinot ar 2015. gadu ir 7% pieaugums, joprojām vairums e-pasta lietotāju ir sievietes. Jāatzīst arī devums Latvijas sabiedrībai, 2016. gadā nodokļos samaksājot Latvijas valstij 863 tūkstošus Eiro.

Mobilā aplikācijai ir vidēji 153 tūkstoši lietotāju mēnesī, šeit pieaugums pret iepriekšējo gadu ir 18%. Tātad tie lietotāji, kam nu jau sen ir viedtālruņi, ir pamanījuši, ka e-pastu lietot viedtālrunī un saņemt reāla laika notifikācijas (paziņojumus) par jaunu e-pastu pienākšanu, ir krietni ērtāk.

Beidzot laiks radikāli mainīties

Inbokss ir "šāds" jau neskaitāmus gadus, tādēļ interesanti ir pieminēt dažādus saistītus pakalpojumus, kā DigitalMe un citus, ko, mēs, iespējams zinām mazāk, bet kas ilustrē Inbox pūliņus strādāt arī izklaides un citu pakalpojumu virzienā.

Jaunais Inbox slogans ir - "vienot savējos lielām lietām", šādi uzsverot piederību Latvijai un arī Latvijas valstij samaksātos nodokļus, ko starp citu, arī aptaujās ir novērtējuši Latvijas iedzīvotāji.

Lai nu kā, acīmredzot arī Inboksam beidzot ir mazliet apnicis atbildēt uz regulāriem jautājumiem par to, kad mainīsies pasta servisa dizains, tādēļ tiek veikta saskarnes pārveidošana, papildinot inbox portālu ar ziņām un Latvijas iedzīvotājiem interesējošu saturu. Lai nu kā, beidzot ir sagaidīts pilnībā "responsīvs", jeb mobilajām ierīcēm pielāgots dizains sava veida ziņu portālam ar iespēju ieiet savā pastkastē.

Kas gaidāms jaunajā portālā?

Jaunais portāls tiks piepildīts ar dažādām Latvijas ziņām, sociālo tīklu interesantāko plūsmu "vidžetiem", ceļojumiem un pat veikalu agregatoru. Inbox organizēs sadarbību ar dažādiem ziņu portāliem un neatkarīgiem satura radītājiem. Padomā ir pat peļņas dalīšanās modelis no reklāmām, ar autoriem, kas rakstīs vai ļaus izmantot savu citā vietā publicētu saturu inbox portālam. Ziņas pagaidām ir paredzētas tikai latviešu valodā. Savukārt citām valstīm vai valodām, kurās Inbox nodrošina savu e-pasta pakalpojumu, būs pieejamas arī savādākas valodas. Ambīcija ir izstrādāt sava veida mākslīgo intelektu, kas atkarībā no lietotāja valodas un diennakts laika piemeklēt atbilstošas ziņas no kopējās plūsmas.

Mērķis, protams, ir sniegt vairāk informācijas vienuviet saviem lietotājiem - sava veida risinājums, kas paralēli e-pastam nodrošina lietotājam arī tādu pieredzi, lai tam vajadzētu mazāk "iet ārā" kaut kur citur lasīt. Kad cilvēks ir autorizējies, tam šajā pašā portālā kopā ar ziņām un pārējo informāciju turpinās rādīt e-pasta vēstuļu sarakstu. Šādā veidā varēs gan strādāt ar e-pastu, gan lasīt dažādus nopietnus vai blēņu rakstus.

Jaunais inbox dizains būs pieejams lietotājiem ceturtdien, 2. februārī.

0 RAKSTĪT KOMENTĀRU

Sūti Mums Ziņu Šeit

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>