/ Auto / Volkswagen prezentē modernizēto T-Cross

Volkswagen prezentē modernizēto T-Cross

The new Volkswagen T-Cross
Raitis Misa uz 27/10/2023 - 13:21 uz Auto, Jaunumi

Volkswagen prezentē vizuāli un tehniski modernizēto T-Cross – SUV raksturīgais ārējais dizains ir uzlabots, kā arī ir jauni standarta aprīkojumā iekļauti LED priekšējie un aizmugurējie lukturi. Turklāt automobiļa salonā ir jauns digitālais instrumentu panelis, kvalitatīvāki apdares materiāli un jauna informācijas un izklaides sistēmas paaudze. Vienlaikus Volkswagen paplašinājis arī standarta aprīkojumu modelim, kuru trīs gadu laikā visā pasaulē ir iegādājušies aptuveni 1,2 miljoni klientu. Kompaktajam Volkswagen SUV arī atjauninātajā versijā ir īpaši pievilcīga cenas un veiktspējas attiecība. Jaunais T-Cross iepriekšpārdošanā Latvijā būs pieejams novembra sākumā, un tā sākumcena būs 22 900 eiro. Plānots, ka piegādes klientiem sāksies 2024. gada pirmajā ceturksnī.

Jaunais T-Cross tiks piedāvāts ar trīs ekonomiskiem turbo benzīna dzinējiem (TSI). To jauda veido attiecīgi 70 kW (95 ZS), 85 kW (115 ZS) un 110 kW (150 ZS). Iespējams izvēlēties no trīs aprīkojuma līnijām – Life, Style un R-Line. Tāpat būs pieejamas trīs jaunas krāsas – Grape Yellow, Clear Blue Metallic un Kings Red Metallic.

Daudzpusīgs un ietilpīgs dažādām vajadzībām

T-Cross salons pārliecina ar praktisku izkārtojumu un labi organizētu telpu, kurā ir vieta līdz pat pieciem pasažieriem. Aizmugurējais sēdeklis ir pārbīdāms par 140 milimetriem, bet bagāžas nodalījums ir daudzveidīgi pielāgojams. Kad visi sēdekļi ir aizņemti, T-Cross bagāžas nodalījuma ietilpība ir no 385 līdz 455 litriem, ja tas ir aizpildīts līdz aizmugurējā sēdekļa augstumam. Kad aizmugurējais sēdeklis ir nolocīts (60:40 sadalījums), bagāžas nodalījuma ietilpība ir līdz 1 281 litram. Tad tas līdz automašīnas priekšējai daļai ir 2 398 milimetrus garš, tādējādi tajā var ievietot visu nepieciešamo.

Palielināta sakabes āķa noslodze lielākai brīvībai

Volkswagen ievērojami palielinājis T-Cross sakabes āķa noslodzi – no 55 līdz 75 kilogramiem. Papildu 20 kilogrami palielina maksimālo slodzi, kas vertikāli iedarbojas uz noņemamo sakabes āķi. Tāpēc jaunais T-Cross piedāvā plašākas iespējas smagas piekabes vilkšanai. Vienlaikus tiek palielināts maksimālais atļautais velosipēdu svars, ko drīkst pārvadāt uz sakabes āķa piestiprināta turētāja – tas ir īpaši svarīgi e-velosipēdu pārvadāšanai.

The new Volkswagen T-Cross

Travel Assist sniedz ievērojami uzlabotu komfortu

Modernizētais T-Cross papildaprīkojumā pieejams ar Travel Assist, kas nodrošina labāku automobiļu sānu un garenvirziena kontroli. Atkarībā no satiksmes un atļautā ātruma T-Cross var kontrolēt automobiļa ātrumu ar automātisku paātrināšanos un bremzēšanu. Sistēmas robežās Travel Assist savās kontroles darbībās var iekļaut arī ātruma ierobežojumus, līkumus un apļveida krustojumus. Tajā pašā laikā Lane Assist var palīdzēt noturēt automobili savā joslā. Atjaunotais T-Cross var automātiski veikt apstāšanos un kustības uzsākšanu.

T-Cross aprīkojuma varianti

Būtiski uzlabotajā T-Cross bāzes versijā jau ir iekļauti LED priekšējie lukturi (halogēnu vietā), LED aizmugurējo lukturu kopas, dinamiskais ceļa zīmju displejs (Dynamic Road Sign Display), Digital Cockpit ar 20,3 centimetru (astoņu collu) displeju, brīvi stāvošs informācijas un izklaides sistēmas displejs (arī ar 20,3 centimetru izmēru pa diagonāli), USB-C ligzda un Park Assist sistēma priekšpusē un aizmugurē.

The new Volkswagen T-Cross

Augstāka aprīkojuma versijām Style un R-Line standarta komplektācijā tagad ir IQ.LIGHT LED matrix priekšējie lukturi ar pagriezienu un visu laikapstākļu gaismu funkcijām, kas T-Cross modelī tiek piedāvātas pirmo reizi. Jaunās gaismas funkcijas ietver arī sagaidīšanas un atsveicināšanās gaismas animācijas.

Divu augstāko aprīkojuma versiju modeļu paplašinātajā informācijas un izklaides aprīkojumā ir skārienjūtīgais displejs ar 23,4 centimetru (9,2 collu) izmēru pa diagonāli, 25,4 centimetru (10 collu) Digital Cockpit Pro displejs, App-Connect funkcija Apple CarPlay un Android Auto (bezvadu režīmā un ar vada pieslēgumu) un mobilā tālruņa saskarni.

Abu versiju modeļi standarta komplektācijā aprīkoti ar 85 kW TSI dzinēju. Life, Style un R-Line versijas pēc izvēles iespējams pasūtīt ar jaudīgo 110 kW TSI dzinēju, kas standarta komplektācijā tiek piegādāts kopā ar septiņu pakāpju DSG pārnesumkārbu.

Sagatavots izmantojot Volkswagen preses materiālus.

0 RAKSTĪT KOMENTĀRU

Sūti Mums Ziņu Šeit

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>