/ Aplikācijas / Taxify – Baltijas Uber

Taxify – Baltijas Uber

taxify-app
Reinis Zitmanis uz 01/10/2014 - 16:43 uz Aplikācijas, Auto, Bizness

Taksīti pasūtījāt?!

Arvien populārāki kļūst taksometru pakalpojumi, kur tradicionālās kompānijas un dispečeru centrus aizvieto īpašas aplikācijas. Ārzemēs arvien populārāks kļūst Uber serviss, tāpat arī Lyft ..

Šīs aplikācijas maina pasauli un taksometru biznesu .. piemēram, SanFrancisko tradicionālu taksometru kompānoju pārvadājumi ir nokritušies par 65%! Latvijā ir ienācis ziemeļkaimiņu Taxify, kas piedāvā līdzīga rakstura aplikāciju.

Šobrīd taksometri, kas izmantotu šādu veidu kā tikt pie saviem klientiem, vēl ir maz, bet tie, kas pirmie ir "ielekuši vilcienā", par klientu trūkumu, domājams, nesūdzas. Šo taksometru īpatsvars Latvijā, protams, nevar vēl apdraudēt tradicionālās taksometru kompānijas, tomēr līdzīgi kā pasaulē, arī Latvijā šī tendence kļūs arvien izteiktāka un lietotāju skaits, kas vēlēsies izsaukt taksometru ar sava viedtālruņa palīdzību - arvien lielāks.

Galvenie ieguvumi

Galvenais ieguvums lietotājam, protams, ir ātrums, kādā tas var saņemt pakalpojumu - aplikācija parāda taksometrus, sākot ar tuvāko un lietotājam nav jāgaida auto vien šoferim un dispečeram zināmā kārtībā.

Otrs ieguvums ir tas, ka piedalās dažādi dažādu kompāniju un privātie taksometri - jums nav jāgaida uz viena uzņēmuma taksometru, ja tiem šobrīd viss ir aizņemts vai auto ir tālu no jums.

Savukārt šoferi iegūst pilnīgi jaunu, neatkarīgu kanālu kā iegūt klientus.

Riski

Ņemot vērā nesenos notikumus ar mazzināmiem taksometriem, tie noteikti ir. Atceramies taksometru karus un nenormālus rēķinus. Ja kādam ir pozitīva vai negatīva pieredze ar Taxify, lūdzu raksta komentāros ieraksti - kā tev gāja?

Redziet, izsaucot sev zināmu kompāniju es iegūstu zināmu apkalpošanas standartu. Tuvākais, kaut arī ātrākais, ne vienmēr būs drošākais vai pieklājīgākais. Arī pieteikties sadarbībai ar Taxify var visi. Iespējams, ir kādi skrīninga procesi, bet droši neesam, tādēļ ir vērts apskatīt info par auto.

Savukārt taksometru kompānijas var zaudēt klientu lojalitāti, jo klientam nu ir visi instrumenti rokās un ja viena firma nav pieejama vai sola taksi tikai pēc 20 minūtēm, tā vairs nav problēma un tiek paņemts cits.

Pajautāsim Taxify

Šeit nolēmu uzmeklēt pašus Taxify, lai noskaidrotu kā lietotāji tiek pasargāti no negodprātīgas taksometru vadītāju rīcības vai tieši otrādi - šoferīši no pasažieriem.
Vai ir kāda atgriezeniskā saite no lietotājiem, piemēram reitings un kā tas veidojas?
Atbildot par riskiem, Taxify pārstāvja atbilde
1. Nokļūstot galamērķi brauciens nav jāvērtē obligāti, taču, atnākot paziņojumam, lielākoties visi atstāj vērtējumu un pat daži komentāru. Atstāt atsauksmes ir lietotāju un taksometru vadītāju pašu labā.
2. Vadītāju reitings veidojas pēc vidējā aritmētiskā. Reitingam vajadzētu turēties virs 4 zvaigznēm. Gadījumā, ja reitings nokrītas zem 4 un tiek atstātas vairākas negatīvas atsauksmes, tad Taxify komanda sazinās ar klientiem, lai noskaidrotu, kāpēc tika atstāta zema atsauksme un brīdina vadītāju par iespējamu bloķēšanu no sistēmas, ja reitings neuzlabosies. Ja reitings turpina kristies, tad vadītāju bloķējam. Ja reitings ir 3 vai zemāks, tad bloķējam bez nekādiem jautājumiem vai brīdinājumiem. Tas pats attiecas uz klientiem. Viņus arī bloķējam no sistēmas.

Video - kā darbojas Taxify

Kā tas strādā?

Savā tālrunī ir jāielādē Taxify aplikācija. Startējot to jūs redzat sarakstu ar taksometriem, kas atrodas jums apkārt, sākot ar tuvāko no tiem.
Katram taksometram ir pieejama informācija - cik sēdvietas, kas par auto, kura gada ražojums, vai šoferis pieņem kredītkartes.
Izsaukt ir vienkārši - izvēlieties taksi, kas tuvākais vai patīk un nospiediet "izsaukt". Auto būs klāt un tālāk jau viss notiks kā ierasts.

No taksometra skata

Taksometra vadītājs reģistrē Taxify savu auto un noslēdz sava veida līgumu. Šoferis savā viedtālrunī redz izsaukumu un precīzu klienta atrašanās vietu kartē.
Ja taksometrs ir aizņemts, aplikācijai tas ir jāpaziņo, lai citi klienti šo auto neredz un nevar izsaukt. Tas arī viss.
Saites uz Taxify aplikāciju meklē un vairāk par pakalpojumu lasi šeit - Taxify mājas lapā

0 RAKSTĪT KOMENTĀRU

Sūti Mums Ziņu Šeit

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>