/ Ierīces / Samsung rada unikālu produktu un apvieno viedo ekrānu, gaismas avotu un skaļruni vienā ierīcē

Samsung rada unikālu produktu un apvieno viedo ekrānu, gaismas avotu un skaļruni vienā ierīcē

Freestyle
Raitis Misa uz 04/02/2022 - 08:02 uz Ierīces, Jaunumi

Samsung Electronics paplašinājis savu produktu klāstu, radot inovatīvu un portatīvu ekrānu The Freestyle, ko iespējams izmantot arī kā viedo skaļruni un apgaismojuma iekārtu. Unikālais ekrāns sver tikai 830 gramus un to vēlamajam skatīšanās leņķim var pielāgot, pagriežot rotējošo korpusu par 180 grādiem. Līdz ar to projicēt augstas kvalitātes video vai foto materiālus perfektā skatīšanās leņķī var jebkur – uz galda, grīdas, sienas un griestiem. Turklāt tas ir pirmais ekrāns, kurā iestrādātas visplašākās Smart TV funkcijas.

“The Freestyle tika radīts, lai sniegtu iespēju patērētājiem baudīt saturu neatkarīgi no atrašanās vietas, pārvēršot jebkuru virsmu ekrānā. Pateicoties tā automatizētajām funkcijām un portatīvajam dizainam, ekrāna uzstādīšana ir īpaši viegla. To nepieciešams pievienot tikai strāvas avotam un attēls automātiski pielāgosies apkārtējai videi. Ierīci var izmantot dažādi – ne tikai lietot iekštelpās, bet arī ārtelpās,” uzsver Samsung produktu treneris Jaroslavs Romanovičs.

Trīs vienā – ekrāns, gaismas avots un skaļrunis

Samsung portatīvajam ekrānam ir ne tikai kompakts un izteiksmīgs dizains, bet tas apvieno trīs ierīces vienā. To var izmantot kā satura straumēšanas rīku, kā viedo skaļruni un gaismas objektu. Aktivizējot Ambient Mode režīmu, caurspīdīgais lēcas vāciņš kļūst par gaismas objektu, radot vēlamo noskaņu telpā. Papildus tam, viedais skaļrunis analizē mūziku, kas tiek atskaņota ierīces izmantošanas laikā, projicējot atbilstošus vizuālos efektus.

Freestyle

Freestyle

30 līdz 100 collu liels ekrāns un 360 grādu skaņa

Ierīce izceļas ar 30 līdz 100 collu lielu ekrānu un automātiskajām funkcijām, kas pielāgos ekrānu skatīšanās apstākļiem. Lai iegūtu 30 collu lielu ekrānu, ierīce jānovieto tikai nepilna metra attālumā no sienas, savukārt novietojot to 2,7 metru attālumā, ekrāna izmērs būs 100 collas. Attēla izšķirtspēja ir 1080p – katrs kadrs ir skatāms Full HD izšķirtspējā un spilgtās krāsās. The Freestyle optimizēs projekciju uz jebkuras sienas, kas būs gaišos toņos. Tāpēc nav obligāti nepieciešama tikai balta siena satura baudīšanai. Iebūvētais skaļrunis nodrošina daudzvirzienu 360 grādu skaņu, radot ieskaujošu audio pieredzi neatkarīgi no atrašanās vietas telpā.

Automātisks fokuss un ekrāna izlīdzināšana

Ieslēdzot ekrānu, attēla kvalitāte un izšķirtspēja automātiski tiks pielāgota apkārtējai videi – jebkurai virsmai un jebkuram leņķim, nodrošinot perfekti proporcionālu attēlu. Automātiskā fokusa funkcija pielāgos kadru asumu, nodrošinot skaidrus un izteiksmīgus attēlus pāris sekunžu laikā. Savukārt, pateicoties automātiskās izlīdzināšanas funkcijai, ekrānu var novietot uz jebkuras virsmas – pat mīkstas vai nelīdzenas. Attēls tiks koriģēts un ekrāns vienmēr būs taisns horizontālajā un vertikālajā plaknē.

Freestyle

Freestyle

Plašākās Smart TV funkcijas

The Freestyle ir pirmais portatīvais ekrāns, ko sertificējuši pasaulē lielākie straumēšanas servisi, nodrošinot visplašāko video un audio satura pieejamību. Ierīcei ir arī citas Smart TV funkcijas, piemēram, izmantojot lietotni SmartThings, saturu var spoguļot no Android un iOS viedtālruņiem vai AirPlay 2 Apple ierīcēm. Nepieciešams tikai Bluetooth savienojums. Savukārt, Tap View funkcija nodrošinās tūlītēju savienojumu, ja viegli pieskaries ierīcei ar viedtālruni. Šis ir arī pirmais Samsung ražotais ekrāns, kuru var attālināti pārvadīt ar balsi.

Portatīvais akumulators satura baudīšanai ārpus mājām

Ierīcei ir USB-C tipa strāvas vads un tā ir saderīga ar ārējo akumulatoru, kuram ir USB-PD un 50 W/20 V vai lielāka izeja.

Sagatavots izmantojot Samsung preses materiālus.

0 RAKSTĪT KOMENTĀRU

Sūti Mums Ziņu Šeit

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>