/ Jaunumi / Samsung Kino Citadele atklāj lielāko video sienu Baltijas valstīs

Samsung Kino Citadele atklāj lielāko video sienu Baltijas valstīs

Foto_6_1200
Raitis Misa uz 06/11/2015 - 07:17 uz Jaunumi

2015. gada 5. novembrī, k/t “Kino Citadele” kasu zonas rekonstrukcijas ietvaros, kinoteātra telpās atklāta Baltijas valstīs lielākā video siena, kas veidota no 21 Samsung ekrāna. Papildu tam kinoteātris aprīkots vēl ar 38 profesionālajiem ekrāniem. Samsung video siena un ekrāni turpmāk aizstās ierastos filmu plakātus un ļaus apmeklētājiem mūsdienīgā veidā iepazīties ar aktuālo informāciju par kino repertuāru un citiem pasākumiem

“K/t “Kino Citadele” vienmēr ir centies piedāvāt saviem apmeklētājiem labākās pieejamās tehnoloģijas un kino industrijas jaunievedumus. Pirmie Latvijā uzstādījām digitālos kino projektorus, ieviesām jaunākās paaudzes 3D tehnoloģiju un atvērām pirmo kinoteātra pašapkalpošanās kafejnīcu Latvijā – “PopHouse.” Nedomājam apstāties pie sasniegtā un tāpēc atklājām Baltijā lielāko un modernāko video sienu. Esam pārliecināti, ka tā palīdzēs skatītājiem atraktīvā veidā iepazīt kinoteātra repertuāru, atvieglos filmas izvēli un padarīs kino apmeklēšanu vēl aizraujošāku,” saka Forum Cinemas direktors Normunds Labrencis.
“Ar Samsung video sienu k/t “Kino Citadele” iegūst nebijušas komunikācijas iespējas ar saviem viesiem. Šie ekrāni ļauj vienā brīdī attēlot aktuālas filmas treileri, nākamajā – informāciju par visu repertuāru, bet vēl pēc mirkļa īpašos kino piedāvājumus. Šāda veida investīcijas kļūst par izklaides industrijas standartu, ļaujot kinoteātra klientiem jau kopš ienākšanas kino telpās baudīt spilgtu un izteiksmīgu video. Un ne mazāk būtiski, ka kinoteātrim tas ļaus ilgtermiņā ietaupīt izmaksas,” uzsver Ronalds Možeiko, Samsung Electronics Baltics Korporatīvo klientu attiecību vadītājs.
Lielākās video siena Baltijā izmērs ir 4x3 m. To veido 21 Samsung 46 collu profesionālais Full HD ekrāns. Ekrānus var ērti un centralizēti pārvaldīt gan katru atsevišķi, gan visus kopā. Katra ekrāna rāmis ir vien 3,5 mm plāns, un vairāk nekā 4 m attālumā tas praktiski nav redzams. Salīdzinot ar sadzīves televizoriem, šādi Samsung profesionālie ekrāni ne tikai kalpo ilgāk un tiem ir zemākas ekspluatācijas izmaksas, bet arī garantē augstāku noturību pret karstumu, putekļiem un pēcattēla rašanos.

0 RAKSTĪT KOMENTĀRU

Sūti Mums Ziņu Šeit

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>