/ Jaunumi / Samsung izlaiž jauno Galaxy S22 viedtālruņu sēriju

Samsung izlaiž jauno Galaxy S22 viedtālruņu sēriju

Galaxy S22 Ultra_Back1_Phantom Black_design_HI_1200
Raitis Misa uz 10/02/2022 - 08:09 uz Jaunumi, Tālruņi

Samsung Galaxy S sērijas viedtālruņu klāstam pievienojas trīs jaunpienācēji – Galaxy S22, S22+ un S22 Ultra. Aprīkoti ar ātrāko pieejamo procesoru un spēcīgākā alumīnija korpusu un stiklu, jaunākie viedtālruņi ir līdz šīm tehnoloģiski advancētākie Samsung mobilo ierīču segmentā. Jauno viedtālruņu kameras uzlabotas ar viedo attēlu apstrādi un īpašu nakts fotogrāfijas režīmu, kas ļauj uzņemt detalizētas un kvalitatīvas fotogrāfijas pat tumsā.

“Mēs mainām spēles noteikumus, klientiem sniedzot iespēju uzņemt unikālu saturu nakts laikā un lielā attālumā, kā arī rediģēt un apstrādāt uzņemtos kadrus. Līdz ar jaunāko viedtālruņu iepazīstināšanu paveras nebijis potenciāls satura veidošanā un apstrādē, nodrošinot labāko veiktspēju, kādu līdz šim esam piedāvājuši mobilajā ierīcē,” stāsta Jurijs Bušmaks, Samsung MX (Mobile eXperience) produktu un mārketinga nodaļas vadītājs Baltijā.

Galaxy S22 tālruņi

Galaxy S22 tālruņi

Gudrākā kamera, ko līdz šim radījis Samsung

Galaxy S22 sērijas viedtālruņu kameras ir izstrādātas, lai izceltu detaļas, notvertu krāsas un sniegtu vairāk gaismas, fotografējot un filmējot tumsā. Jaunā automātiskā kadrēšanas funkcija nosaka un izseko līdz pat 10 cilvēkiem kadrā un automātiski pielāgo kameras fokusu, lai skaidri iemūžinātu kopbildes. Tāpat, viedtālruņiem ir VDIS tehnoloģija, kas samazina vibrācijas vienmērīgam un asam kadram arī kustībā.

Ar jaunāko Samsung mākslīgā intelekta (AI) tehnoloģiju var uzņemt izcilas kvalitātes portretus – pat vismazākās detaļas izskatīsies izteiksmīgas un skaidras. Tas pats attiecas arī uz mājas mīluļu foto – fotografējot portreta režīmā, mājdzīvnieku kažoks nesaplūdīs ar fonu, bet izcels katru detaļu.

Galaxy S22 Ultra – kamera profesionālu kadru uzņemšanai un apstrādei

Galaxy S22 Ultra viedtālruņi piedāvā to pašu funkcionalitāti, ko sniedza priekšgājēji – Samsung Note sērija – tai skaitā, viedo irbuli jeb S Pen. Pirmo reizi iebūvētais S Pen ir pieejams S sērijas ierīcē, un tas ir ātrākais un atsaucīgākais irbulis, kādu līdz šim radījis Samsung. Rakstīšana un zīmēšana ar S Pen ir pavisam dabīga un viegla, gluži kā rakstot ar pildspalvu uz papīra.

S22 Ultra ir aprīkots ar inovatīvāko 2,4 um pikseļu sensoru, kas ļauj kamerai uztvert vairāk gaismas, rezultātā iegūstot skaidrākus kadrus, fotografējot tumsā. S22 Ultra uzlabotais īpaši kristāldzidrais objektīvs palīdz nofilmēt vienmērīgākus nakts video bez negaidīti spilgtām detaļām, kas nereti rodas, izmantojot zibspuldzi. Kameras lietotnē ir iebūvēti profesionāli fotogrāfiju apstrādes rīki – tie ļauj pielāgot gaismas intensitāti, toņu balansu un uzlikt vēlamo fokusu.

 Galaxy S22 Ultra

Galaxy S22 Ultra

Ātrākais procesors, kas iebūvēts viedtālrunī

Pirmo reizi jaunākie Samsung viedtālruņi ir aprīkoti ar jaudīgo Exynos 2200 procesoru, kas ražots izmantojot 4nm tehnoloģiju. Lietojuma noslodzes analīze automātiski nosaka, kura lietotne tiek izmantota visbiežāk un uz to novirza visvairāk jaudas. Viedtālruņi aprīkoti ar akumulatoru, kas nodrošina telefona darbību bez papildu uzlādes visas dienas garumā. Galaxy S22 sērija nodrošina 25 W ātro uzlādi, savukārt S22+ un S22 Ultra – 45 W īpaši ātru uzlādi, stundas laikā pilnībā uzlādējot telefona akumulatoru.

Visas ierīces ir aprīkotas ar Dynamic AMOLED 2X adaptīvo 120 Hz displeju, kas paredzēts vislabāko spēļu, filmu un seriālu skatīšanās iespējām bez jebkādiem tehniskiem traucējumiem. Viedtālruņa ekrāns ir veidots ar Vision booster tehnoloģiju, kas automātiski pielāgo displeju apkārtējam apgaismojumam un uzlabo krāsu kontrastu.

Izgatavoti no spēcīgākā alumīnija un stikla

Šie viedtālruņi ir pirmie Samsung viedtālruņi, kas izgatavoti no Armor alumīnija – spēcīgākā alumīnija tirgū, un pirmie, kuru priekšējais un aizmugurējais ekrāns aprīkots ar jauno, īpaši izturīgo Corning® Gorilla® Glass Victus®+ stiklu. Izmantotie materiāli ievērojami samazina risku sasist ekrānu, ja tas nejauši izslīd no rokām. 20% no Galaxy S22 sērijas vāciņu materiāla un S Pen iekšējais pārklājums sastāv no pārstrādātas plastmasas, kas iegūta no okeānā atrodamajiem zvejas tīkliem. Arī telefonu skaļruņu modulī un iekšējās detaļās ir iekļauti pārstrādātie materiāli.

Samsung Galaxy S22+

Samsung Galaxy S22+

Drošības risinājumi, kas var novērst kiberuzbrukumus

Samsung Knox Vault drošības platforma pilnībā izolē sensitīvus datus, piemēram, paroles, biometriskos datus vai Blockchain piekļuves no viedtālruņu galvenās operētājsistēmas. One UI konfidencialitātes informācijas panelis un indikators ļauj viegli redzēt, kuras lietotnes piekļūst personīgajiem datiem un kamerai, lai varētu izlemt – atļaut vai liegt piekļuvi. Galaxy S22 sērijā ir ieviesti arī vairāki jauni drošības risinājumi, tostarp ARM mikro arhitektūra, kas novērš kiberuzbrukumus telefona operētājsistēmai un atmiņai.

Pieejamība

Iepriekšpārdošana tiek uzsākta ar 9.februāri, savukārt, sākot ar 25. februāri, jaunā Samsung Galaxy S sērija būs pieejama iegādei Baltijas valstīs, pie mobilo ierīču operatoriem un Samsung oficiālajā mājaslapā: www.samsung.lv.

Samsung Galaxy S22 būs pieejami gaistoši melnā un zelta rozā krāsā S22+ gaistoši melnā un gaistoši baltā krāsā ar 128GB un 256GB lielu atmiņu, bet Galaxy S22 Ultra – gaistoši melnā un burgundijas tonī ar 128GB, 256GB un 512GB ielu atmiņu. Par citu krāsu modeļu pieejamību varēs uzzināt, apmeklējot Samsung oficiālo mājaslapu: www.samsung.lv.

Sagatavots izmantojot Samsung preses materiālus!

0 RAKSTĪT KOMENTĀRU

Sūti Mums Ziņu Šeit

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>