/ Apskats / Samsung Galaxy S8 plus apskats

Samsung Galaxy S8 plus apskats

zpakrscovers8
Emīls Skrastiņš uz 27/06/2017 - 07:55 uz Apskats, Ierīces, Interesanti, Karsts, Tālruņi, Tests

Jau labu laiku atpakaļ prezentētais Samsung Galaxy S8 flagmanis, kļuva par Samsung spēcīgāko trumpi viedtālruņu laukā. Tas pārsteidza ar daudzām jaunām un dažām pat, līdz šim viedtālruņu laukā nemanītām īpatnībām. Un, protams, jāatzīst, ka tas ātri piesaistīja gan mediju, gan potenciālo lietotāju uzmanību.

Samsung Galaxy S8 modeli ir praktiski neiespējami sajaukt ar jebkuru citu Samsung, vai konkurentu radīto ierīci. Tas cilvēku uzmanību piesaista galvenokārt, sava ekrāna dēļ. Ar iepriekšējo gadu “edge” modeļiem, Samsung mūs centās pieradināt pie domas, ka nākotnē telefona ekrāns aizņems lielāko tā korpusa daļu. Viss notika lēnām, ielokot ekrāna malas un padarot to nedaudz lielāku. Šogad, nu jau abas ekrāna daļas ir ielocītas un raugoties uz telefonu tiešām var šķist, ka ekrāns sniedzas no vienas tālruņa malas, līdz otrai. Šim īpašajam ekrānam Samsung ir piešķīris speciālu nosaukumu – infinity display.

Taču pats Samsung vēlas, lai ierīces atbloķēšana ar pirkstu nospiedumiem nebūtu lietotāja galvenais tās atbloķēšanas veids. Tāpat kā Note 7, arī Galaxy S8 saglabāja iespēju atbloķēt ierīci ar acu zīlīšu skenera palīdzību. Taču tāpat, kā visām “atbloķēšanas metodēm” arī šim acu zīlīšu skenerim ir kur augt. Tam mani atpazīt bija samērā pagrūti, protams, kad noņēmu brilles tas savu darbu veica labāk. Un telefons joprojām jātur samērā taisnā leņķi sev iepretim, ja vēlies lai tas tevi atpazītu. Taču neskatoties uz šo, tas tik un tā paveica samērā labu darbu. Tiesa gan es pieturējos pie klasiskās, PIN koda metodes, jo skenerim traucēja manas brilles un pirkstu nospiedumu lasītājs maniem pirkstiem bija grūti sasniedzams.


Dizains


Taču dizans, portams, ir lielisks. Edge ekrānu ir ērti izmantot un tas patiešām jūtas ērts. Tagad, kad ir parādījušās tik daudz brīvās vietas, kuras līdz šim nebija, telefons šķiet krietni vien pārskatāmāks un ērtāk lietojams. Turklāt telefonam ir IP68 sertifikāts, kas to padara putekļu un ūdens izturīgu. Jā, manuprāt, šis ir tas noslēdzošais iemesls, kāpēc telefons ir gan vizuāli pievilcīgs, gan drošs un uzticams neatkarīgi no laikapstākļiem.

Veiktspēja


Kā jau no gada gaidītākā flagmaņa, sagaidām arī jaudīgu veiktspēju. Līdz šim neesmu ticis pievilts un arī šoreiz netiku. Tālrunis ir ļoti ātrs, spēj pārslēgties starp lietotnēm bez nekādām problēmām un aizskaves. Zem tā visa slēpjas 4GB rams, kurš ļauj veikt vairākas darbības vienlaicīgi, joprojām saglabājot ātru ierīces darbību. Tiesa gan, arī zemāka budžeta klases viedtālruņos šāds brīvpiekļuves atmiņas apjoms sāk parādīties un varētu šķist, ka flagmanim jābūt nedaudz jaudīgākam, piemēram ar 6GB ram’u, taču nu jau, pie tā cik veiksmīgi optimizētas ir operētājsistēmas, nebūtu jūtama liela atšķirība starp 4 vai 6 GB ram’a. Un galu galā, vai tiešām mums vajag tik daudz? Pagaidām 4GB šķiet pilnīgi pietiekami.

Baterija


Šī ir viena no tām lietām, kura mani Samsung telefonos ir fascinējusi visvairāk. Ja dienas sākumā uzlādēju savu ierīci, tad pat pēc intensīvas lietošanas, dienas beigās tajā vēl būs palikuši pāris procenti baterijas. Pie mazāk intensīvas lietošanas, es pat neuztraucos par uzlādi un lādēju to reizi 2 dienās. Nelielas šaubas gan radīja tas, vai arī šā gada S līnijas modelis spēs nodrošināt tādu baterijas izturību, kā citi Galaxy S modeļi. Tomēr jārēķinās, ka ekrāns ir lielāks, spilgtāks un patērēs vairāk kā līdz šim. Taču beigu beigās, es nejutu lielu atšķirību starp S7 un S8 baterijas noturībā. Tāpēc nevar teikt, ka baterija ir kļuvusi jaudīgāka, taču tā noteikti nav kļuvusi sliktāka! Jāatgādina arī tas, ka telefonam piemīt “ātrās uzlādes” funkcija, kas solās pilnībā uzlādēt telefonu mazāk kā stundas laikā. Un tas ir ļoti liels plus. Protams ne visiem būs parocīgi nēsāt līdzi lādētāju, taču pie nepieciešamības telefonu uzlādēt, pietiek vien ar pāris minūtēm, lai tālrunis atkal būtu savu veicamo uzdevumu augstumos.

Gala spriedums


Telefons ir patiešām lielisks. Tomēr izvēloties savu modeli, der atcerēties, ka Samsung Galaxy S8 plus varētu būt nedaudz par lielu, kamēr vien tava plauksta nav tiešām milzīga.
Man kā pusaudzim, daudz ērtāk ir lietot parasto S8 viedtālruni un domāju, ka lielākai daļai cilvēku būs tāpat. Turklāt īpaši tagad, kad ekrāns sniedzas no malas līdz malai, arī parastais modelis šķiet liels. Telefons ir parocīgs, glauns un mana lietotāja pieredze ir patīkama, taču jaunais ikonu dizains gan nešķiet īpaši veiksmīgs. Un pie nākamajiem modeļiem, būtu tikai svētīgi, ja kas tiktu mainīts ar skaļruņa izvietošanu. To var viegli aizsegt ar plaukstu un skaņa apklust. Tāpat arī kameras un baterijas ziņā nekādu vērienīgu uzlabojumu nav. Taču citādi, šā gada Galaxy S8 telefons ir lieliska izvēle un nemaz nebrīnīšos, ja pārdoto modeļu skaits būs rekordliels.

P.S
komplektā ar telefonu nāk arī šīs "AKG" austiņas kuras, manuprāt, skanēja lieliski.

1 RAKSTĪT KOMENTĀRU

Sūti Mums Ziņu Šeit

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

1 Komentāri
  • 28/06/2017

    Velns, nu kāpēc tik slikta punktuācija? Gandrīz katrā teikumā lieki/nepareizi komati.

    Reply