/ Aerokosmoss / Rīgā norisināsies Eiropas Planetoloģijas kongress 2017

Rīgā norisināsies Eiropas Planetoloģijas kongress 2017

planet-1702788_1200
Raitis Misa uz 11/07/2017 - 13:32 uz Aerokosmoss, Pasākumi

2017. gada 17.-22. septembrī Rīgā norisināsies Eiropas Planetoloģijas kongress. Tajā piedalīsies planetologi un speciālisti no visas pasaules. Dalībnieku vidū būs cilvēki, kas piedalās, piemēram, tādās misijās kā Juno, Dawn, Cassini, Kepler, Spitzer, Mars Express.

Piecās kongresa dienās notiks vairāk nekā 60 darba sesijas, kuru laikā tiks prezentēti pētījumi tādās jomās kā astrobioloģija, Mēness un Marsa izpēte, komētu un asteroīdu izpēte un apguve, planētu aizsardzība un citplanētu izpēte.

Konferencē piedalīsies dalībnieki no vairāk nekā 30 valstīm. Ar dažādu misiju rezultātiem iepazīstinās speciālisti no NASA, ESA, JAXA, Ķīnas Kosmosa aģentūras un Indijas Kosmosa aģentūras. Plānotas 936 prezentācijas, no kurām 645 ir runu veidā, bet 308 būs izstādītas stendos.

Papildus konferencei būs pieejama arī izstāde, kurā varēs iepazīties ar dažādām misijām un projektiem, kā arī zinātniskajām institūcijām un izglītības iestādēm.

0 RAKSTĪT KOMENTĀRU

Sūti Mums Ziņu Šeit

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>