/ Apskats / Nedēļa kopā ar Samsung Galaxy S6 Edge

Nedēļa kopā ar Samsung Galaxy S6 Edge

edge_top2
Oskars Linde uz 24/04/2015 - 15:17 uz Apskats, Jaunumi, Tālruņi, Video

Plusi

  • Lielisks dizains
  • Jaudīgs un straujš
  • Izcila attēlu un video kvalitāte
  • Ātra uzlāde un bezvadu lādēšana
  • Pirkstu nospiedumu skeneris un sirdspukstu sensors

Mīnusi

  • Baterija ātri izlādējas un nav maināma
  • Nevar papildus pievienot atmiņu
  • Kamera izspiežas uz āru
  • Nav ūdensdrošs

Tā nu ir pagājusi nedēļa, kad jaunais, izsmalcinātais Samsung Galaxy S6 edge, jaudīgs viedtālrunis ar ielocītām maliņām, ir padzīvojies mūsu rokās.

Pirmais iespaids

Paņemot to rokās, plāno, izliekto maliņu dēļ, šķiet, ka tiek turēts, kas uz pusi plānāks. Ar vienu roku darboties man šķiet diezgan ērti, neskatoties, ka ekrāns ir 5.1 collu liels. Metāla apmalīte piedod kvalitātes un izturības sajūtu, kas apvienojumā ar Corning Gorilla Glass 4 stiklu gan priekšā, gan aizmugurē to arī lielā mērā nodrošina. 1440 x 2560 pikseļu Super AMOLED displejas ar vairāk nekā 550 pikseļiem uz collu nodrošina izcilu lietošanas pieredzi. Krāsas ir dzīvas, visu ekrānā var labi pārredzēt gan tumšās telpās, gan saulainā dienā.

Edge ekrāns

Salīdzinot ar Samsung Galaxy Note Edge, kuram izliekums ir tikai labajā ekrāna pusē, S6 Edge viedtālrunim izliekums ir abās pusēs, bet aktīvs var būt tikai viens. Neskatoties uz to, iespējas, ko var ar šo maliņu darīt ir mazāk.
Edge ekrānu var uzlikt kā nakts pulksteni, kad tas noteiktā laikā, esot izslēgtam galvenajam ekrānam, rāda malā laiku un datumu.
Var ieslēgt malas apgaismojumu, lai displeja malas ekrāns izgaismtos, kad ierīce saņem zvanus vai paziņojumus, bet tas strādā tikai tad, kad telefons atrodas ar ekrānu uz leju.
People edge ir funkcija, kad uz izliekuma malas var salikt kontaktus un saņemot paziņojumu no attiecīgā kontakta, tā krāsa iedegas.
Kā arī ir iespējams ieslēgt informāciajs straumi. To apskatīt var paberzējot aktīvo izliekto malu, kad izslēgts galvenais ekrāns. Pagaidām piedāvātās plūsmas ir diezgan maz – yahoo finance, yahoo sports, yahoo, twitter trendi un paziņojumi no lietojumprogrammām, kas noder visbiežāk, jo var pārbaudīt, vai nav atnākusi kāda jauna ziņa, pat neatbloķējot ekrānu.

People Edge
Informācijas plūsmas

Uzmanību, Samsung Screen Care apdrošināšana

Ja Tavā Samsung Galaxy S6 edge nav uzstādīta Samsung Screen Care lietotne, lejupielādē to no Galaxy Apps. Ja apdrošināšana Tavai ierīcei būs pieejama, atverot lietotni, saņemsi apstiprinājumu. Pēc apstiprinājuma saņemšanas apdrošināšana tiks automātiski aktivizēta uz nākamajiem 12 mēnešiem.

Video uzņemšanas testi

(1. Testa video)
(2. Testa video)
(3. Testa video)

Kameras un režīmi

Ar telefonā esošo 16 megapikseļu aizmugurējo kameru ir iespējams veikt pārsteidzoši labus foto un video uzņēmumus, kaut gan ar mūsdienu videokamerām tā vēl konkurēt nevar. Var veikt gan palēlinātus, gan paātrinātus video uzņemumus, kā arī taisot video, uzņemt fotoattēlus. Foto režīmā var taisīt gan panorāmas fotoattēlus, gan virtuālo foto, kurā objekts ir jāuzņem no visām pusēm un tad to var virtuāli aplūkot. Ja ar automātiskajiem iestatījumiem nepietiek, lai uzņemtu vēlamo fotoattēlu, tad var uzslēgt Pro režīmu, kurā var manuāli pielāgot ISO jūtību, ekspozīcijas vērtību, baltās krāsas balansu, fokusa attālumu un krāsu toni. Priekšējā 5 megapikseļu kamera ir ne tikai spējīga taisīt labus pašiņus tumšā apgaismojumā, bet arī panorāmas tipa pašbildes, virtuālo foto un video, kuram zems apgaismojums jau ir vērojams kā šķērslis.

Slow motion režīms

(4. Testa video)

Attēlu uzņemšanas testi

S Health

Pirkstu nospieduma sensors

Lietojumprogramma S Health datē pati datus, gan arī lietotājs tos manuāli var ievadīt. Tur iespējams ar sensoru, kas ir aizmugurē pie zibspuldzes, izmērīt savu sirds ritmu. S Health arī dod mērķus un uzskaita veiktos soļus, vienīgi pilnībā to neizpratu, jo pēc brauciena ar auto, tiku paslavēts, ka biju veicis 3000 soļu.
Mājas pogā ir iestrādāts pirksta nospieduma sensors. Ar tā palīdzību ir iespējams atbloķēt ekrānu, pierakstīties tīmeklī, kā arī vertificēt savu Samsung kontu. Lai pievienotu pirksta nospiedumi, tas ir vairākkārt jāpieliek pie pogas, kad tas ir pabeigts, tad atbloķējot ekrānu pirksta nospiedums tiek ļoti ātri noteikts.

Secinājumi

Kompānija Samsung ir krietni pacentusies, lai kārtējo reizi varētu cilvekiem piedāvāt, ko jaunu, jaudīgāku un elegantu. Šis viedtālrunis veiktspējas, funkciju un citos aspektos ir labs konkurents daudziem jaunajiem vietālruņiem it īpaši Iphone 6. Bet neskatoties uz to, cik labs ir šis viedtālrunis, tomēr ir dažas lietas, pie kurām viņiem vairāk vajadzēja padomāt, kā ūdensdrošības jautājums, baterijas ilgnoturība, papildus pievienojama atmiņa un citi.

0 RAKSTĪT KOMENTĀRU

Sūti Mums Ziņu Šeit

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>