/ Eiropa / Latvijas startupi aicināti pieteikties Enerģijas projektu konkurā PowerUp

Latvijas startupi aicināti pieteikties Enerģijas projektu konkurā PowerUp

power-up-jaunuznemumiem
Reinis Zitmanis uz 28/06/2017 - 12:45 uz Eiropa, Pasākumi, Profesionāļiem, Startup

Latvijas Enerģētikas jaunuzņēmumiem, jeb StartUp'iem iespēja piekļūt riska kapitāla investīcijām 150 000 eiro apmērā!


Latvijas enerģijas jaunuzņēmumi aicināti piedalīties lielākajās nozares sacensībās Eiropā. Jau trešo gadu pēc kārtas InnoEnergy organizē lielākās enerģijas nozares jaunuzņēmumu sacensības Eiropā – PowerUp!, kas apvieno dalībniekus no Centrāleiropas, Austrumeiropas, Baltijas un Vidusjūras valstīm. Projektu pieteikumus konkursam var iesniegt līdz šī gada 11. septembrim.
Konkurss notiek jau trešo gadu. Šī gada dalībnieki sacentīsies par naudas balvām un prestižo InnoEnergy Highway akselatoru, kas ja Jums paveiksies, pārvērtīs jūsu StartUp idejas un projektus realitātē.
Viesturs ZepsInnoEnergy pārstāvis Latvijā
Ar šīs iniciatīvas palīdzību vēlamies veicināt un atbalstīt inovāciju enerģijas sektorā. Mūsu mērķis ir būt blakus jaunajam inovātoram visos projekta attīstības posmos, sākot jau no idejas izstrādes līdz pat gala rezultāta nodošanai patērētājiem.
 
Pateicoties mūsu sadarbības partneru tīklam, mēs varam palīdzēt atrast īstos cilvēkus projekta veiksmīgai realizācijai, savedot kopā absolventus un darba devējus, izgudrotājus un nozares speciālistus, kā arī pētniekus un uzņēmējus

2016. gada laureāti

Konkursa dalībniekiem PowerUp! rada neskaitāmas iespējas un paver daudzas durvis. Šo faktu apstiprina arī pagājušā gada uzvarētāji: jaunuzņēmums no Igaunijas “PolarSol”, jaunuzņēmums no Grieķijas “PleioneEnergy”, “GreenerGizer” no Ungārijas un “Bin-E“ no Polijas.

Lai atlasītu spēcīgākās komandas, konkurss tiek organizēts vairākās kārtās

Latvijas konkursa uzvarētāji tālāk cīnīsies ar citiem reģiona finālistiem Varšavā, bet reģionālo finālu uzvarētāji savā starpā sacentīsies konkursa finālā Budapeštā. Konkursa ietvaros tiks organizēti arī intensīvi semināri, kuru laikā komandām būs iespēja detalizēti strādāt ar savu projektu un prezentēt to ekspertiem un inovātoriem. Šādas tikšanās ir vienreizēja iespēja izveidot ne vien biznesa kontaktus, bet arī pievērst mediju uzmanību, reģionāli sniedzot ieguldījumu Eiropas ilgtspējīgās enerģijas tirgus pozīcijas veidošanā.  

Kā un kur pieteikties

Idejas konkursam var iesniegt no 2017. gada 19. jūnija līdz 2017. gada 11. septembrim. Lai piedalītos sacensībās, lūgums aizpildīt anketu: www.powerup.innoenergy.com

Un visbeidzot, par organizatoru "InnoEnergy":

InnoEnergy ir 2010. gadā dibināts un Eiropas Inovāciju un tehnoloģiju institūta (EIT) atbalstīts inovāciju dzinējs enerģijas ilgtspējas jomā, kas līdzdarbojas un iegulda katrā projekta inovāciju tapšanas posmā. Pateicoties tā dalībnieku tīklam, InnoEnergy nodrošina plašas sadarbības iespējas, savedot kopā izgudrotājus un nozares speciālistus, pētniekus un uzņēmējus, absolventus un darba devējus, kā arī uzņēmējiem paver jaunas tirgus iespējas visā Eiropā. Uzņēmums strādā ar trīs būtiskām inovāciju jomām – izglītību, inovāciju projektiem, kā arī biznesa attīstības pakalpojumiem, kas atbalsta inovatīvus enerģijas jomas uzņēmējus un jaunuzņēmumus (start-up). Savedot kopā visas šīs nozares, InnoEnergy kāpina katras jomas ietekmi, paātrina tirgum gatavo risinājumu izstrādi un veido vidi, kurā realizēt šos inovatīvos risinājumus.

0 RAKSTĪT KOMENTĀRU

Sūti Mums Ziņu Šeit

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>