/ Aktuāli / LATA ielūdz uz konferenci “Atvērtās tehnoloģijas izaugsmei”

LATA ielūdz uz konferenci “Atvērtās tehnoloģijas izaugsmei”

1200
Raitis Misa uz 12/01/2017 - 09:19 uz Aktuāli, Bizness, Pasākumi, Profesionāļiem

2017. gada 02. februārī, Latvijas Universitātes Dabaszinātņu akadēmiskajā centrā, norisināsies Latvijas atvērto tehnoloģiju asociācijas gadskārtējā konference “Atvērtās tehnoloģijas izaugsmei”.

Konferences galvenā tēma – atvērtās tehnoloģijas kā iespēja IT un start-up uzņēmumu attīstībai, valsts un pašvaldību iestāžu sekmīgākai darbības nodrošināšanai, kā arī visas sabiedrības kopumā attīstībai.

Pasākuma mērķa grupa ir valsts un pašvaldību iestāžu IT jomas lēmumu pieņēmēji, IT profesionāļi un interesenti, dažādu jomu uzņēmumu un nozaru asociāciju pārstāvji un atvērto tehnoloģiju entuziasti.

Konferences laikā notiks LATA balvu pasniegšana par ieguldījumu atvērtu informācijas un komunikācijas tehnoloģiju izstrādē, izmantošanā un popularizēšanā. Apbalvojums tiks pasniegts trīs kategorijās: atvērtākā iestāde, izcilākais risinājums biznesā, fiziskas personas būtiskākais ieguldījums atvērto tehnoloģiju popularizēšanā.

Dalība konferencē ir bez maksas!

Iepriekšēja reģistrācija obligāta! Reģistrācija atvērta līdz 27. janvārim.

0 RAKSTĪT KOMENTĀRU

Sūti Mums Ziņu Šeit

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>