/ Jaunumi / Ko sola jaunais Windows 10

Ko sola jaunais Windows 10

new-jaunais-windows10
Reinis Zitmanis uz 01/10/2014 - 12:16 uz Jaunumi, Programmas, Video
Microsoft izziņojis jauno operētājsistēmu Windows 10. Lielai daļai industrijas bija zināms pārsteigums, ka netiek secīgi izmantots skaitlis 9, bet gan uzreiz 10. Tātad, vai ir sagaidāms kaut kas, kas ir par vēl vienu paaudzi jaunāks un labāks?

Pirmā lieta, ko ir vērts pieminēt, abstrahējoties no dažādām neskaitāmām iespējām ir tā, ka sistēma tiek veidota pakāpeniski un publiski. Tas nozīmē, ka tās veidošanā pastarpināti var piedalīties visi interesenti - ar saviem padomiem un atgriezenisko saiti par to, ko cilvēki vēlas redzēt jaunajā sistēmā. Vai mēs beidzot iegūsim to, ko patiesi vēlamies, nevis to, ko ražotājs mums uzskata par pareizu sniegt?

Otrā lieta, kas jāpiemin ir vienota aplikāciju ekosistēma - vienāda gan tālruņiem, gan datoriem. Vai tas tiešām nozīmēs, ka es varēšu izmantot vienu un to pašu aplikāciju gan datorā, gan tālrunī un tā pati adaptēsies zinot gan manu ekrāna izmēru, gan arī iekārtas funkcionālās iespējas?

Varbūt esam pārpratuši, varbūt tas ir marketings, jo līdz šim tas nevienam nav izdevies. Tas gan draud ar to, ka aplikācijas paliks smagākas un to ātrdarbība var nebūt izcila, jo viens visam noteikti ir "masīvāks", nekā kaut kas kas veidots speciāli īpaši rēķinoties ar iekārtas iespējām.

Mēs varam fantazēt un pieprasīt dažādus labumus, lai saņemtu to ko vēlamies, savukārt profesionāli lietotāji noteikti sniegs savu artavu dažādu kļūmju izķeršanā un operētājsistēmas darbības optimizācijā. Rezultātā - labāks produkts mums visiem!

Lūk, ieskatam, 4 minūšu video par jauno Windows 10.

Jaunais Windows 10

0 RAKSTĪT KOMENTĀRU

Sūti Mums Ziņu Šeit

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>