/ Datori / Kaspersky Lab izveido apdraudējumu reāllaika karti

Kaspersky Lab izveido apdraudējumu reāllaika karti

Zābaciņi9
Raitis Misa uz 02/04/2014 - 10:47 uz Datori, Drošība, Jaunumi
Ja vēlaties gandrīz reāllaikā sekot tam, kā pasaules mērogā norit antivīrusu un drošības risinājumu cīņa ar datoru apdraudējumiem, apmeklējiet Kaspersky Lab veidoto kiberapdarudējumu reāllaika karti.

Karte veidota kā globuss, kurā vizuāli pievilcīgā veidā, atainoti ar datoru drošību saistīti notikumi un incidenti, sākot ar datņu automātisku skenēšu, un beidzot ar reālu drošības apdraudējumu atklāšanas gadījumiem. Karti iespējams pielāgot, mainot fona krāsu un karti izvēršot no globusa par planšetes tipa karti.

Pieejama arī statistika par situāciju pasaulē un tiek veidots valstu inficētības rangu saraksts. Lapas apmeklētājs var arī veikt sava datora pārbaudi, nospiežot „AM I INFECTED?” izvēlni ekrānā.

Jāpiebilst gan, ka kartē atainotā informācija sniedz ieskatu drošības notikumos, jo kartes veidošanai tiek izmantoti tikai dati, kas iegūtu no Kaspersky Lab produktiem sistēmās, kas pieslēgtas tīmeklim. Tātad kartē neiekļaujas citu drošības risinājumu izstrādātāju informācija un informācija no sistēmām, kas nav pievienotas tīmeklim. Neskatoties uz to, atainotā informācija ir precīzāka, nekā iespējams iegūt, piemēram, veicot lietotāju aptaujas, jo informāciju par situāciju Latvijā reāllaikā sniedz vairāk nekā 1000 lietotāju.

0 RAKSTĪT KOMENTĀRU

Sūti Mums Ziņu Šeit

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>