/ Auto / Jaunais Golf jau arī Latvijā

Jaunais Golf jau arī Latvijā

Golf-1200
Raitis Misa uz 03/03/2017 - 12:05 uz Auto, Jaunumi

Gudrāks, drošāks – jaunais Golf aprīkots ar 14 dažādām vadības palīgsistēmām, 9,2 collu lielu skārienjutīgu ekrānu un žestu vadību, pusautomatizētu braukšanu un uzlabotu standarta pakotni. Šis ir pirmais šāda veida atjauninājums Golf 43 gadus ilgajā vēsturē. Latvijā jaunais modelis pieejams no šī gada 9. marta.

Latvijā iecienītākais Volkswagen modelis piedzīvojis ievērojamas izmaiņas. Tehniskā ziņā ar Golf atjauninājumu Volkswagen pārceļ premium klases tehnoloģijas uz kompakto segmentu. Automašīnai kopumā ir 14 braukšanas un drošības palīgsistēmas, tostarp Front Assist – ārkārtas bremzēšanas sistēmas gājēju uzraudzība, kas pieejama jau standarta pakotnē. Atjauninātais Golf ir arī viens no pirmajiem kompaktās klases automobiļiem, kas būs pieejams ar pusautomatizētām braukšanas funkcijām. Lane Assist – joslu maiņas brīdinājuma sistēma apvienojumā ar adaptīvo kruīza kontroli ACC ļauj Traffic Jam Assist sistēmai pārņemt kontroli līdz pat 60 km/h intensīvā satiksmē. Tā autonomi bremzē, palielina ātrumu un stūrē automašīnu.
Jaunu konceptu ieguvušas arī automobiļa informācijas un izklaides sistēmas. Jaunais Golf ir pirmais kompaktās klases automobilis, kam pieejama žestu vadība 9,2 collu lielajā Discover Pro skārienekrānā. Ekrānu un vadības digitalizēto pasauli papildina Active Info Display (pilnībā digitāls instrumentu klasteris), kas Golf modelī izmantots pirmo reizi. Sistēma Car-Net nodrošina savienojumu ar internetu, ļaujot lietotājiem pieslēgt viedtālruni, izvairīties no sastrēgumiem un pat atrast degvielas uzpildes staciju ar šī brīža zemākajām cenām. Šī tehnoloģisko inovāciju kombinācija padara Volkswagen vispieprasītāko modeli par vienu no progresīvākajiem automobiļiem savā klasē.
Jaunais Golf ir arī viens no retajiem automobiļiem pasaulē, kas bez benzīna un dīzeļdegvielas tiek piedāvāts ar alternatīvām piedziņas sistēmām – dabasgāzi, hibrīdtehnoloģijām un elektrisko piedziņu. Piedāvātie benzīna (TSI) modeļi ir aprīkoti sākot ar jauno 1.0 TSI ar 81 kW / 110 ZS līdz Golf R ar 228 kW / 310 ZS. Piedāvātie turbo dīzeļa (TDI) modeļi attīsta no 85 kW / 115 ZS līdz 110 kW / 150 ZS lielu jaudu. Visiem TGI modeļiem jauda ir 81 kW / 110 ZS. Jaunais Golf ir pieejams vairākās komplektācijās, tostarp Trendline, Comfortline un sportiskajā R-Line specifikācijas pakotnē, kā arī GTI, R un e-Golf modeļa versijās. Tāpat modelis tiek piedāvāts sešās jaunās, spilgtākās eksterjera nokrāsās – melnā, baltā, dzeltenā, zilā, zaļā un pelēkā.

0 RAKSTĪT KOMENTĀRU

Sūti Mums Ziņu Šeit

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>