/ Aplikācijas / Iepirkties ar Galactico aplikāciju

Iepirkties ar Galactico aplikāciju

galactico-lv
Reinis Zitmanis uz 09/11/2016 - 12:24 uz Aplikācijas, Interesanti, Jaunumi, Mode, Noderīgi
Linstow Center Managment apsaimniekotie pieci Galactico tirdzniecības centri – Alfa, Origo, Galerija Centrs, Mols un Dole – nākuši klajā ar jaunu viedtālruņu lietotni GALACTICO.LV. Lietotne piedāvā Latvijā vēl nebijušus individualizētus risinājumus tirdzniecības centru klientiem vienkopus, turklāt ietver arī iBeacon tehnoloģiju praktiskākai un ērtākai iepirkšanās pieredzei.

Lietotne ir lielisks iepirkšanās palīgs, lai jebkurā sev ērtā laikā uzzinātu par Galactico tirdzniecības centriem, plašo veikalu klāstu, daudzveidīgajiem servisiem, kā arī akcijām un izdevīgākajiem piedāvājumiem. Jaunais risinājums īpaši pielāgots Galactico Privilēģiju kartes īpašniekiem – pieejama informācija par uzkrātajiem punktiem un pirkumu vēsturi. Tāpat iespējams uzzināt par īpašajiem piedāvājumiem, to skaitā arī par individualizētajiem kuponiem un atlaidēm. Pateicoties push-notification risinājumam, lietotājs saņem paziņojums par jaunākajiem piedāvājumiem atbilstoši savām interesēm.
Savukārt iBeacon tehnoloģija, pircējam, atrodoties pie konkrētā veikala tirdzniecības centra telpās ar lejuplādēto lietotni un viedtālrunī ieslēgtu Bluetooth, ziņo par karstākajiem jaunumiem. Lai izmēģinātu jauno aplikāciju pilnā apmērā, interesenti tiek gaidīti starpsezonas izpārdošanā KOLOSĀLE no 9.novembra līdz13.novembrim t/c Origo, t/c Dole, t/c Galerija Centrs, t/p Alfa un t/c Mols. Lietotne GALACTICO.LV pieejama Android un iOS viedierīcēm.

Pirmā Galactico lietotne KOLOSĀLE ar pasaulē atzīto inovatīvo iBeacon tehnoloģiju tika radīta 2015.gadā. Tā bija pirmā reize, kad pasaulē atzītā tehnoloģija Latvijā ieviesta kā ērts navigācijas un izklaides instruments.

0 RAKSTĪT KOMENTĀRU

Sūti Mums Ziņu Šeit

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>