/ Dzīvesstils / DxO Labs izlaiž DxO ONE – pirmo viedtālrunim pieslēdzamo profesionālo fotokameru

DxO Labs izlaiž DxO ONE – pirmo viedtālrunim pieslēdzamo profesionālo fotokameru

DxO ONE Connecting to iPhone - 1200
Raitis Misa uz 08/09/2015 - 06:26 uz Dzīvesstils, Foto, Jaunumi

Tiem, kas apgrozās fotogrāfu aprindās vai vienkārši aktīvi nodarbojas ar fotogrāfiju, franču kompānijas DxO Labs vārds nav svešs. Tā pazīstama ar savu attēlu apstrādes programmu DxO OpticsPro, un savu kameru un objektīvu novērtējuma vietni DxOMark. Nu DxO Labs nolēmusi spert nākamo soli un izlaidusi savu kameru – DxO ONE.

DxO ONE ir iOS tālrunim pieslēdzama kamera ar savam nelielajam izmēram iespaidīgiem parametriem:

  • 1 collas (8.9 x 13.5 mm) BSI CMOS sensors
  • f/1.8, 32mm (ekvivalents) objektīvs
  • 20.48 MP, 5544 x 3694 (3:2) izšķirtspēja
  • ISO 80 – 51200
  • JPEG, RAW (DXO) formāti
  • 1920 x 1080 / 30 fps video
Tehniskā specifikācija lietpratējam par kameru pasaka daudz. Ir skaidrs, ka tā ir tiešām augstvērtīga, ja runa ir par tik mazas kameras radīto attēlu kvalitāti. Kameras izmēri ir vien 67.5 x 48.85 x 26.25 mm, bet svars – 108 g. Attēli tiek saglabāti Micro-SD kartē, bet tos, protamas, var koplietot uzreiz pēc uzņemšanas izmantojot iOS iespējas.
Kameras lietošana ir ērta – atbīdot objektīva aizsargvāciņu, automātiski izbīdās arī iPhone (iPad) spraudnis. Atliek kameru pievienot iOS iekārtai un var sākt fotografēt. Tālrunis kalpo reizē kā kvalitatīvs skatu meklētājs un arī iestatījumu vadības panelis.
DxO ONE DxO novērtējums ir 70 punkti. Šis rādītājs attēlu kvalitātes ziņā to ierindo starp spoguļkamerām un pilna izmēra sensora kompaktkamerām. Tādām kā Nikon D7200, Canon EOS 5D Mark III un 7D Mark II, un Sony Cyber-shot DSC-RX1 un DSC-RX1R. Un nav jau arī nekāds pārsteigums, jo testējot kameras un objektīvu DxO speciālisti, kā mēdz teikt – ir apēduši suni un pudu sāls.
DxO ONE Iepazīšanās video

0 RAKSTĪT KOMENTĀRU

Sūti Mums Ziņu Šeit

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>