/ Aktuāli / Apple atkal izlaidīs 4 collu iPhone

Apple atkal izlaidīs 4 collu iPhone

The-Cheapest-iPhone-6-Now-Costs-1-000-in-Russia-468103-4
Oskars Linde uz 12/01/2016 - 10:23 uz Aktuāli, Interesanti, Jaunumi, Tālruņi

Ir apstiprinātas baumas, ka kompānija Apple šogad izlaidīs jaunu iPhone ar 4 collu ekrānu. Nosaukums gan vēl nav zināms, bet minējumi ir izteikti dažādi, piemēram, 6C vai 7C.
Bet pēc jaunākās informācijas ķīniešu mājaslapā MyDrivers, jaunā viedtālruna nosaukums būšot iPhone 5e, kur ‘e’ ir saīsinājums no “enhanced”(uzlabots)

3D attēlus veidojis Ferijs Pašiers (Ferry Passchier)

Par iPhone 6c to nevar saukt, jo “c” ir saīsinājums no krāsas (“colors”) un tā ir lieta, ar kuru iPhone 5c atšķīrās – tam bija plastmasas vāciņi un kopā bija 5 dažādas krāsas, bet jaunais 4 collu modelis būšot ar 2 vai 3 krāsām un kā iepriekšējie 2015. gada modeļi, arī šis būs ar metāla apvalkojumu. 

iPhone 5e būšot ar A8 procesoru, kas ir tas pats, kas atrodas iPhone 6 modelī. Apvienojumā ar 1GB RAM atmiņu un 4 collu lielu ekrānu, tas varētu būt ļoti veiktspējīgs. Iebūvētā atmiņa varēs būt vai nu 16GB vai 64GB, diemžēl modelis ar 128GB zibatmiņu nebūšot, kā arī interesantā 3D pieskāriena funkcija arī nē. Runājot par pašu ekrānu – tā maliņas būšot ieliektas tāpat kā iPhone 6 modelim.Tam arī būšot 8 megapikseļu aizmugurēja kamera, kā arī Apple Pay, NFC un VoLTE funkcijas.

Tātad, iPhone 5e būs kaut kas starp iPhone 5S un iPhone 6. Tiek prognozēts, ka iPhone 5e tiks izlaists šī gada martā un tā prognozētā cena varētu būt ap 500 USD.

Saistībā ar citām Apple aktualitātēm

Decembrī tika paziņots, ka jaunajiem iPhone 7 modeļiem, kas visdrīzāk veikalus iekaros arī šogad, nebūšot 3,5 mm audio ligzdas. Tas satraucis ir ļoti lielu cilvēku skaitu, kuri uzskata, ka uz to Apple vēlas tikai “izputināt” vairāk cilvēku. Otrs arguments ir, ka noņemot 3,5 mm audio ligzdu, liels daudzums austiņu ar šo kabeli, tiktu izmestas ārā un tas ļoti iespaidotu dabu, kā tas jau vienreiz notika, kad Apple pārgāja uz mazāku lādētāju standartu. Mājaslapā Sumofus ir izveidota petīcija, kurā cilvēki parakstās par to, lai Apple šādus jokus nedarītu. Un no nepieciešamajiem 250 000 parakstu, jau ir savākts ~ 241 tūkstotis.

0 RAKSTĪT KOMENTĀRU

Sūti Mums Ziņu Šeit

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>