/ Aktuāli / 10 finālisti gatavojas Tech Chill Baltics 2016 Pitch Battle cīņai

10 finālisti gatavojas Tech Chill Baltics 2016 Pitch Battle cīņai

tecchillbaltics2016
Reinis Zitmanis uz 27/01/2016 - 11:29 uz Aktuāli, Startup

Iespēja prezentēt savu start-up iesācējuzņēmumu

TechChill Baltics 2016 ir iesācējuzņēmumu konference, kas 11. februārī Rīgā pulcēs reģiona tehnoloģiju uzņēmējus, starptautiskus investorus un medijus, piedāvājot nozares līderu stāstus un iespēju tikties ar nozares kolēģiem.
Runātāji dalīsies pieredzē par veiksmēm un neveiksmēm, veidojot biznesu, kā arī spēju riskēt, pielāgoties un sasniegt panākumus.

10 veiksmīgie - TechHub Academy finālistu komandas

TechHub Riga žūrija ir izvēlējusies desmit tehnoloģiju iesācējuzņēmumu komandas, kas piedalīsies TechHub Academy 10. februārī. Dalībai TechHub Academy tika saņemti vairāk kā 50 spēcīgi tehnoloģiju iesācējuzņēmumu komandu pieteikumi no 10 valstīm, to skaitā ASV, Vācijas, Lielbritānijas un Skandināvijas.

10 izvēlētās komandas konsultēs pieredzējuši starptautiski mentori, investori un komunikācijas eksperti, kuri vērtēs un palīdzēs uzņēmumiem attīstīt savu biznesa stratēģiju.
Savukārt piecas labākās komandas piedalīsies Pitch Battle ideju sacensībās konferences TechChill Baltics 2016 ietvaros, prezentējot savu ideju vairāk kā 400 dalībnieku auditorijai un cīnoties par galveno balvu.

TechHub Academy finālisti ir:

  • Branchtrack (Latvija), lidojumu simulācijas klientu apkalpošanas speciālistu apmācībām.
  • Riotmakers (Polija), “Moodnode” gudrais gaismas slēdzis un apgaismojuma vadības aplikācija.
  • Bike-ID (Vācija), velosipēdu aizsardzības risinājumi.
  • Deekit (Lielbritānija), tiešsaistes tāfele komandām, kas strādā attālināti.
  • Wizard.Finance (Igaunija), mobilā aplikācija, kas palīdz grāmatvežiem digitalizēt pirkumu čekus.
  • Writer.is (Latvija), blogošanas sociālais tīkls, kas attēlo autora rakstīto vārdu pa vārdam.
  • FOCUSD (Latvija), treniņu sistēmas un programmatūras izstrāde šaušanas entuziastiem un sportistiem.
  • Nordigen (Latvija), palīdz aizdevējiem automatizēt kredītņēmēju bankas izrakstu analīzi.
  • Giraffe360 (Lielbritānija), virtuālās panorāmas tūres.
  • Treamer (Somija), īstermiņa darbu sludinājumu un karjeras tīkls jauniešiem.
TechHub Academy dalībnieku komandas konsultēs veiksmīgā tehnoloģiju uzņēmuma FullContact dibinātājs un vadītājs Barts Lorangs (Bart Lorang, ASV), tehnoloģiju uzņēmumu komunikācijas eksperte Mišela Krauza (Michaela Krause, Vācija) kura strādā ar tādiem zīmoliem kā Evernote, Pinterest, AOL, kā arī izglītības un mobilo tehnoloģiju eksperts, Funzi dibinātājs Ape Pojavirta (Aape Pohjavirta, Somija), pieredzējis uzņēmējs un iesācējuzņēmumu mentors Tals Katrans (Tal Catran, Izraēla), Startup Wise Guys vadītājs un mentors Kalums Kamerons (Calum Cameron, Estonia), kā arī prezentāciju konsultants un Stoneful dibinātājs Gļebs Malcevs (Gleb Maltsev, Estonia).

Veiksmīgākās komandas iegūs iespēju piedalīties konferences TechChill Baltics 2016 Pitch Battle cīņā par labāko ideju, investoru, auditorijas un starptautisku mediju uzmanību, kā arī atbalstītāju balvām. Sacensību žūrijā būs Corum Group International viceprezidents Marks Džonsons (Mark Johnson, Zviedrija), Inventure partneris Tomass Kosonens (Tuomas Kosonen, Somiija), Startup Sauna akseleratora dibinātājs, pieredzējis mentors Juha Rohonens (Juha Ruohonen, Somija) un Practica Capital partneris Donats Keras (Donatas Keras, Lietuva). Pitch Battle žūrijas pārstāvji ir pieredzējuši investori, kuri ikdienā pieņem lēmumus par investīcijām iesācējuzņēmumos un jaunās idejās, un vērtēs gan komandu prezentācijas prasmi, gan idejas vērtību un biznesa stratēģiju.

0 RAKSTĪT KOMENTĀRU

Sūti Mums Ziņu Šeit

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>