/ Jaunumi / TETRIS filma

TETRIS filma

tetris-logo_1200
Raitis Misa uz 06/10/2014 - 14:15 uz Jaunumi

Reti kuram, kurš kaut reizi ir interesējies par dažādām veiklības spēlēm, ir paslīdējis garām TETRIS. Tiesa reti kuram, ja vispār kādam, varētu ienākt prātā tas, kas nu ir kļuvis par faktu – TETRIS taps iemūžināts arī piedzīvojumu filmas veidā.

Kad The Wall Street Journal šo ziņu publicēja, tā radīja plašu dažādu reakciju spektru, kur skepses iztrūkums nebija vērojams. Tas, protams, nav nekāds brīnums.

Tiesības uzņemt TETRA filmu iegādājusies Threshold Entertainment Group. Šī kompānija jau ir zināma ar veiksmīgo no datorspēles Mortal Kombat atvasināto filmu uzņemšanu. Mortal Kombat filma ir ceturtā pelnošākā datorspēles adaptācija kino vēsturē.

Kas no tā sanāks to mēs, cik var noprast, ne tik tālā nākotnē ieraudzīsim ekrānos. Filmas veidotāji, neatklājot konkrētas detaļas, gan uzsver, ka tā nebūs par klucīšu sakārtošanu un izzūdošām to rindām. Filmas veidotāji centīsies uztvert spēles esenci, un no tās iedvesmojoties veidot piedzīvojumu filmu.

0 RAKSTĪT KOMENTĀRU

Sūti Mums Ziņu Šeit

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>